Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 1:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: sob, 04 kvě 2013, 21:02 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Nauč se jí a vyzkoušej. Mají pravdu že y 80 až 90 % schizofrenie je protiklad v podvědomí, lékaři neumí léčit a dyanetika ano, kolik nádorů, kolik nemocí...zabíjí a jen dyanetika je může léčit tot vše


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: ned, 05 kvě 2013, 6:14 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Psal jsem, že osobně znám podle lékařů schizofrenika, léčeného schizofrenika, který slyšel hlasy a když je neposlouchal, padaly věci ze stolů kolem něj a několikrát ty hlasy slyšeli nezučastněné osoby. Znám, osobně jsem pozoroval pacienta několik týdnů, schizofrenika v léčebně, měl dvě vysoké školy,a po elektroléčbě(natrvalo elektrodami vypálená centra mozku ) po úspěšné elektroléčbě, přestal být agresivní. Bylo to asi v roce 2009, pak jeho vyjadřovací schopnosti a rychlost chápání a pomalá mluva byla možná tak na úrovni člověka s 70 body IQ. A to je nevratný léčebný zákrok. Pár let před tím z jiných důvodů něco podobného dělali mému neagresivnímu bratrovi.Moje dosavadní zkušenosti dávají za pravdu dyanetice, že schizofrenie je z 90% nemoc vyvolaná rozporem vědomí a podvědomí. \programy v mozku a není to skutečná nemoc. Kdo dneska odvrhne fakt, že rakovinu také způsobuje náš pocit viny, nebo že nedokážeme odpustit, nebo ...froid, jung dokázali už v minulém, předminulém století,že jsme až z 95% řízeny podvědomím. Moje dosavadní zkušenost je že je to fakt. Moje dosavadní zkušenost je, že nemoci jsou také vyvolány našimi očekáváními, viz kvantová fyzika, co očekávám, ale co očekávám, když z 90 % jsem řízen podvědomím. Nevím co tam mám. Modrá alfa, afirmace, léčby s psychoanalitiky nepřímo a poměrně neúspěšně pracují s podvědomím. oni dokáži změnit program, přeprogramují to afirmacemi, ale kdo z vás je dokáže opakovat několik měsíců.nejméně 10 000x? dyanetika léčí během několika hodin sezení. Neobhajuji nějakou metodu, nedělám reklamu, ale nic lepšího zatím nemám vyzkoušené. Nevěříte? Když chceš poznat, jak bude vypadat tvá žena v manželství, jdi se podívat na tchyni. Bude úplně stejná,stejně skládat věci do skříně, stejně dělat knedlíky, stejně vychovávat děti a úplně stejnně se bude chovat k manželovi. PROGRAM, studené nohy= RÝMA program,zvládání stresu PROGRAM úcta k majetku PROGRAM nádorová onemocnění( bohužel taky z 90% pouze a jen ) PROGRAM. Doktor Jonáš už před mnoha a mnoha lety přišel na to, že tuberkuloza, její latentní stav, není dán geneticky, ale když byla v rodině u rodičů a nebo prarodičů, můžu ji dostat i já. Když né geneticky, jak si o ní neseme informace PROGRAM, kdo z vás je ochoten přiznat, připustit, jak moc a dalece nás ovlivnují programy z podvědomí. Vy i já žijeme život našich rodičů, školního zařízení, společnosti, kteří nám pomocí opakování příkazů co je a není dobře, co musím a co nesmím dělat, co ze mně bude, ty bedeš lékař jako táta, zámečník, právník ...už nechci pokračovat. To není přesvědčování, já jen namátkou vybírám, co jsem prostudoval od jiných( zakladatele autohypnózy, jak funguje modrá alfa, psychologie osobností, pokusy našich a sovětských vědců sleduji už od roku asi 1972. moje vlastní poznané skutečnosti,NEVĚŘÍTE, tak si najděte na internetu něco málo o Froidovi. Ano z 95% jsme řízeni podvědomím. ŘEKLI TI,ŽE BŮH NENÍ A DODNES VĚŘÍŠ JIM, ŽIJEŠ JEJICH ŽIVOT PODLE JEJICH PŘÁNÍ A PROGRAMŮ CO TI VLOŽILI, přitom moje zkušenosti osobní a z léčitelské praxe mi dokazují, že jako děti jsme automaticky brali FAKT že Bůh je. Ani nás nenapadlo nevěřit, že není? Víte co je nejlepší? Já už začínám chápat, jak funguje mozek a náš vývoj a vím, že jednou budete tam kde já. Použil bych okřídlené heslo ze hřbitova. Tam kde jste vy, byli jsme i my. Tam kde jsme my, bedte i vy. TAKY FAKT i po duchovní stránce. úsvit


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: ned, 05 kvě 2013, 6:40 
.


Naposledy upravil Nikky dne ned, 16 čer 2013, 10:06, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: ned, 05 kvě 2013, 8:18 
.


Naposledy upravil Nikky dne ned, 16 čer 2013, 10:06, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: pon, 06 kvě 2013, 19:25 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Neveřím jemu, ale svým zkušenostem s dyanetikou,jsem věřící, ale to neznamená křestan.Vyléčen byl můj syn i já a mnoho jiných.Pleteš si metodu s ideou. Nikdy jsem neřekl, že nečtu. Pouze čtu méně a méně.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: úte, 07 kvě 2013, 20:28 
Offline

Registrován: sob, 23 říj 2010, 21:53
Příspěvky: 53
Niky: Jak pises, ze kdyz cloveka ovlivnuje podvedomi tak nema svobodu- ja mylsim, ze ma, proste jsme si to takhle vybrali a chteli prozit.
On ten svet a vsechno funguje jen tak, jak jsme chteli a my sami si myslim ani nechceme pochopit nektere veci(zatim a jak ktere duse), protoze to dusi(vedomi, cloveka je jedno jak to nazvat) bavi. I to utrpeni si pred zivotem vybere, protoze se tim neco nauci a tak, ale to se tu nejspis probiralo vickrat. Ja treba verim tomu, ze k pochopeni fungovani sveta je potreba se uplne odprostit od jakyhokoliv uvazovani teto reality, proste jit az za ty hranice, v podstate neexistuje ani zadny smysl, cas, apod. vsechno jsme si to jen vytvorili "na hrani". Obcas, ale moc casto to neni, se mi podari dostat se na urovni tvurce(stvoritele nebo jak kdo tomu rika, stejne jsme porad jeho soucasti) jakoby se dostat do te celistvosti a reknu si co chci a ono se to stane, no jeste teda tam davam podminku, ze pokud jsem si to pred zivotem nevybral jinak, ze to k necemu potrebuju..
Saman: Ty teda delas i lecitele nebo tak neco? Mohl bys mi s necim kdyztak pomoct?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: stř, 08 kvě 2013, 6:54 
.


Naposledy upravil Nikky dne ned, 16 čer 2013, 10:06, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: stř, 08 kvě 2013, 7:19 
.


Naposledy upravil Nikky dne ned, 16 čer 2013, 10:07, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: stř, 08 kvě 2013, 9:19 
Offline

Registrován: stř, 21 led 2009, 20:05
Příspěvky: 59
Tak jsem si Nikky přečetl ten odkaz na Budhovo odpovědi, a nenašel jsem tam odpověď NEVÍM.
Buď tak hodná, a nemanipuluj se slovy a obsahem, kterému nerozumíš(stejně jako téměř nikdo jiný).
Nech každému jeho názor, nesuď a nekritizuj druhého pro jeho cestu, pro to, jak se snaží bytí pochopit.

A malá poznámka k tomu, co kde říká Ježíš, Budha, a jim podobní....četl jsem knihy o slovech Lao-´ceho, a každý autor jeho slova překládal jinak, takže měla daná sútra vždy úplně jiný význam, dle toho, jak to překladatel pochopil.
Ani Bibli nepsal nikdo, kdo by běhal za Ježíšem, a zapisoval slovo od slova vše, co kde kdy řekl.
Tak bych toto také bral v úvahu, že?

Mirek

P.S. Myslíš si, že tvá pravda je víc, než pravda druhých????

_________________
Vše je jen stav mysli.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: stř, 08 kvě 2013, 9:22 
.


Naposledy upravil Nikky dne ned, 16 čer 2013, 10:07, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz