Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 8:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: čtv, 25 dub 2013, 11:06 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Ježíš řekl: Co uslyšíš na vlastní uši, to také hlásej jiným uším z vrcholu své střechy! Neboť nikdo nezapaluje lampu a nestaví ji pod nádobu nebo na nějaké skryté místo, nýbrž ji staví do svítilny, aby všichni, kteří přicházejí a odcházejí, viděli její světlo.
Apokryf sv. Tomáše v.33
Před 20 lety jsem se stotožnil s výrokem který jsem nalez při studiu východních filozofií. Byl tak odlišný od všeho, co nám říkají jiní. Stálo tam, je-li to pravda má být hlásáná na všech veřejných prostranstvích, na všech křižovatkách z vyvýšeného místa, aby všichni uslyšeli. To bylo a je tak protichůdné trvzení proti tvrzení údajných mistrů, kteří tvrdili, že je nějaké tajné učení, že by to mohl někdo zneužít, že a stále jen že…Už tehdy jsem intuitivně uvěřil a dnes už mám vlastní zkušenosti, že to tak je. Pokusím se vám zdělit své vlastní poznání, chcete-li zkušenosti, v několika statích a to jen díky tomu, že jsem uvěřil…
Apokryfy z Hamádí nebo jak se jmenuje to naleziště kde nalezly svitky z 2 až 4 století, jsou zajímavé, že citují výroky Ježíše a jsou si dost podobné, ale pro mne je nejdůležitější, že chápu o čem mluví. Je to i moje poznání, píšou o tom, co už vím.Dost často jsou v přímém rozporu s oficiální církví . Není důležité jestli to skutečně řekl, ale mnluví o něčem, co tehdy lidé nebyli schopny pochopit.Mně to trvalo pochopit ,smysl bytí a víry, 50 let a nemán zrovna nízké IQ. Možná proto vidím souvislosti jinak než druzí.Uvědomuji si, že ještě před první světovou válkou lidé museli číst nahlas, aby vubec pochopili, co čtou. Za sto let jsme urazili obrovský kus cesty ve vývoji a chápání. A kdo byl schopen před 2000lety přemýšlet tak, že ještě dnes, i přes ten pokrok ,většina lidí ani nepřemýšlí o tom, co on už pochopil. Takových lidí se moc nerodí a proto předpokládám, že to co psali pouze reprodukovali něčí slova, nečí učení, a asi ani sami nechápali, o čem to je. Možná jen jeho učedníci, kterým to vysvětlil, možná, ale asi ani oni né, když po jeho z mrtvých vstání stále ještě nevěřili, nechápali. Jak sami v uvodu evangelia svatého Tomáše citují,,Toto jsou skrytá slova, která řekl Ježíš Živoucí (Živý) a napsal je Didymos Judas Thomas a pravil:
1. Kdo nalezne smysl těchto slov, neochutná smrti.
A o to jde, že přemýšlím o smyslu věcí a došel jsem ke stejnému závěru jako Ježíš. Nevěřím, že v té době žil ještě někdo druhý, kdo chápal smyl těch slov. Víš, z tohoto pohledu věřím všem těm evangeliím, nemusí být přesná, mohli si to upravit aby lépe chápali, ale asi nepochopili. teprve dnes dokážeme chápat. Vždyt ještě před druhou světovou válkou bylo dost vědců. kteří si stále mysleli, že na slunci hoří uhlí. A jeho učení je tak vzdálené té době jako pravda o uhlí na slunci.A přesto se tu objevil člověk, který pochopil a napsal, jak to skutečně je. Einstain, teorie relativity, gravitační teorie v protipólu, že na slunci hoří uhlí. Tohle je si potřeba uvědomit při hodnocení přínosu člověka, který žil před 2000 lety. Jenže jdu dál a dnes už jsem našel potvrzení jeho slov ve vědě. Kvantová fyzika. Já už dávno vím, že dokud tvoje podvědomí neuvěří tomu co tvrdíš, ač si myslíš, že jsi o tom přesvědčen, nestane se tak. Vždy dostaneš co očekáváš, co očekává tvé podvědomí.Kdo používá afirmace, ví o čem mluvím. Řeknu-li jsem zdravý v afirmaci, tak sám vím, že nevěřím, vždyt vím, že mám to a tu nemoc, že, ale řeknu-li, každý den jsem zdravější a zdravější, moje podvědomí uvěří a stane se. Chápete. Jenže z bojových umění víme, že je potřeba danou věc opakovat 5000x, aby se zautomatizovala. Ale my jsme si naše negativní hdonocení za svůj život řekli 10000 a stejně tolikrát musíš zopakovat afirmaci, abys nastolil mír mezi podvědomím a vědomím. Znáte tvrzení babiček, rodičů, že když nastydneš od nohou, dostaneš rýmu, nastydneš na ledviny. Věříš tomu a tvoje podvědomí ti to dá( nebo moje babičky i maminka měli rakovinu prsu, co myslíte že mi dá můj strach) Takový nemysl, já už tomu nevěřím, kolikrát už jsem i promrzl a nebyla ani rýma. A to vůbec nejsem otužilý, spíš naopak. Prostuduj dianetiku pana Hubarta a pochopíš o čem mluvím. Podle froida, Junga jsme přez 90% ovlivnění ve svém jednání a rozhodování podvědomím. Můj syn studuje dvě vysoké školy a zdráhá se připustit možnost, že je řízen podvědomím. Přesto, že uznává, že Froid, Jung jsou, byli , světové kapacity, ale v okamžiku, kdy se to týká jeho, tak to prr, u mne to tak nefunguje.Já to poznávám při regresi, je to gró při dianetice, kdy pan Hubart pochopil, vysvětlil proč a co se děje v mozku. Kdo uvěří( v podvědomí a vědomí) dokáže vše. Jak pravil Ježíš, když dva v jednom domě naleznou mír ( vědomí a podvědomí v jednom těle) pak řeknou hoře pohni se a stane se. Klidně můžeš materializovat, chodit po vodě, nebo jako já měnit počasí( úplně stejným zpusobem jako já to popsal šaman z pralesa v jednom dokumentu ČT o šamanismu v současností, kdy kameraman si povzdechl, že ho chtěl natočit v pralese,ale už několik dní prší. Ona vyšel před chatrč a za deset minut přestalo pršet a vyšlo slunce. Popisoval to stejně, jak to můžu dělat i já, jemu to někdo řekl, a on tomu jen věří a tím to funguje.) A přesně na tohle přišla i kvantová fyzika. Měřili dopad elektronů přes překážku, která měla svislou podlouhou díru a za ní bylo stínítko, na které dopadali elektrony. Vznikl obraz toho otvoru. Pak udělali dvě stejné díry ve tvaru podlouhého obdelníku a očekávali, že na stínítku se objeví dva podlouhé obdelníky. Místo toho se na stínítku projevili vlny. Stejné, jako když by tam byla voda a ty uděláš vlnu. Projde dvěma dírama a dále pokračují dvě malé vlnky, které prošly otvory a v těch vlnách naráží do stínítka. Ale elektrony by to neměli dělat. Domnívali se že když elektrony prošli těma 2 dírama tak do sebe naráželi a odráželi se od sebe a proto vznikli vlny. Proto to vyloučili a vyslali na dvě díry jednotlivé elektrony. A zjistili, že i jeden elktron vytvoří vlny, projde oběma dírama. Nazývají to, že elktron není dán v čase a prostoru, ale že je rozmázlí.Neboli, jak říkají, v jeden čas je na různých místech.Můžeme tomu říkat paraelní čas, nebo místo nebo paraelní vesmír. Jenže dále přišli na to, že v okamžiku, kdy chtěli změřit, kterou dírou prolítne dříve nebo něco, čeho by se chtěli chytnout, elektron najednou projde jen jednou dírou. Nevznikne na stínítku vlna, ale obrazec. Dokázali, že naše přání ( v tomto případě přání něco naměřit) ovlivnilo chování elektronu. On dopředu věděl,a dal nám, co chceme. Ale lektron nemá inteligenci, aby přemýšlel a dal nám co chceme. Tak kdo. Dokázali, že jen myšlenkou, nehmotnou, ideou, jsme ovlivnili hmotu, elektron. A šli dál a dnes už většina z nich věří, ví, že vše v co uvěříme, se stane. Že většina našich myšlenek zustane někde kolem nás zaznamenaná. Navíc tvrdí, že čas není, neexistuje a proto může elektron být na několika místech najednou a teprve naším přáním, naší myšlenkou ho dáme do časové přímky, časoprostoru. Jeden z nich v těch dokumentech co jsem shlédl ted nedávno, říkal, uvěř tomu i v podvědomí a ovládneš hmotu, stejně jako ten elktron, tí dá co si přeješ. Uvěř tomu, ale doopravdy a můžeš chodit po vodě. tak nějak mi to vytanulo na mysli co citoval sv. Tomáš Kdo nalezne smysl těch slov, neokusí smrti. Kdo uvěří, a řekne hoře pohni se, stane se. Nezní vám to, když né stejně, tak aspon podobně. A já už to věděl z dyanetiky, z vlastní zkušenosti. Já už vím, že kdo skutečně uvěří těm slovům, zažije život věčný, osvícení.stejně jak to říkají kvantový fizikové, kdo skutečně uvěří, dostane. Už hodně let věřím, a skutečně zažívám zázraky. Pro mne už to nejsou náhody, né, když se pravidelně opakují. Hodně věcí dělám už intuitivně, vírou, prostě věřím, že když mám tu potřebu to říct nebo udělat, udělám to. Vše co Bůh činí dobře činní, jen my to né vždy chápeme( ale kterého Boha skutečně myslí, přemýšlejte, kde je, Ježíš řekl, království Boží je ve vás,…co nechápeme, my nevíme, nechápeme jak funguje podvědomí, ale ono se snaží vždy jen o náš prospěch. Pochopíš-li to, uvědomíš si, že podvědomí nemá logiku, bere vše nezištně jako pravdu. Pak když mu řeknu, nastydlé nohy rovná se rýma, stane se, i když to mi né vždy chápeme) Proto jsem začal psát i toto. Jednou, možná, vám to dá smysl. Intuice je pro mne napojení na tu vševesmírnou inteligenci, která řídí i ten elektron, tak jak to říkají kvantový fyzici.Proto třeba dostávám informace, že to, co se stalo v roce 2008 na Islandu, že svrhli vládu atd. a dodnes o tom celoevropská media mlčí, stejně jako se dnes něco děje i v itálii a dokonce s tím souvisí i volba papeže, který otřásá s celým Vatikánem svým skromným ale upřímným přístupem a úplně jinak chápe církev, A zase všechna média mlčí. Dostávám tyto informace, i přez to, že už 17 let nečtu noviny, nemám televizi a možná mám lepší přehled o tom co se děje než většina naší populace. Oni věří, věří Blesku, televizním zprávám, kde jim jen říkají co sami chtějí. ale určitě né to co by měli říkat. Když jsem před deseti lety říkal, že už nejde o naše životy či zdraví, tak se mi smáli.Když řeknul, že lékaři provozují eutanázii, kdo mi uvěřil. Když někdo bere takové dávky kortikoidů jako bral můj syn, aby potlačili jeho imunitu, aby přijal tu darovanou kostní dřeň, tak vysadit tyto kortikoidy by trvalo mnoho měsíců a postupně snižovat jejich dávky. Jinak to nejde, a v lékařství má tento stav i svůj název.odborný název si ted nevybavím, laicky se jedná o celkovou otravu organizmu, protože kortikoidy ovlivnují nadledvinky a nadledvinky řídí hormonálně celý organizmus. A dnes a denně v případě selhání léčby rakoviny to udělají najednou. Oni už nevidí jinou možnost, tak zvolý tuto cestu, je bezbolestná a pacient upadne postupně do bezvědomí, kómatu a.., je to tak neskutečné, ale bohužel pravdivé. A kdo má takový informace, takový přehled. proč asi se dizvídám o dalších a dalších způsobech, jak dnes dělat eutanázie, třeba i u mojí maminky. Nečtu, neposlouchám zprávy a možná proto nejsem ovlivněn a jsem schopen střízlivě uvažovat a filtrovat informace. Máte ještě málo zkušeností a mnoho důvěry ve druhé, místo aby jsi hledali důvěru v sebe a skutečně uvěřil v zázraky a něco, co řídí vše. Ale je to stejně se zprávami jako s biblí, co se hodí tak se to šíří do světa. Narodili jsme se nazí na svět, sami za sebe jdem světem a jen my sami budeme na konci skládat účty. Všichni to máme stejný, a jestli někdo říká, že byl vyvolený, předurčený, že je oprávněn k něčemu jinému, že třeba mu bylo předurčeno mluvit za někoho, za lidi a nebo jako biskupové za Boha. Kdo jim dal to právo, nazí se narodili, sami za sebe jdou životem a jen si sami sobě něco nalhávají. Když se modlíš, a nebo s ním rozmlouváš, proč by jsi měl být v kostele či aby ti někdo vykládal, co on chce. Máš stejnou mysl jako oni, stejný rozum jako já nebo papež. Je to jenom postup. kariéra, ředitel, manažer, biskup, ale všichni jsme stejný lidé. Nebo ředitel je jiný člověk, on má od někoho udělenou milost to vykonávat, nebo mluvit za stovky lidí či věřících...I o tom mluvil Ježíš skrze své učedníky a jejich apokryfy. Možná se mýlím, i já se jen stále učím, ale nikdy nebudu tvrdit, že jen já mám pravdu a nebo jen já mohu mluvit za Boha. Kdo to tvrdí je podle mého poznání lhář, stejně jako naši politici, kteří tvrdí, že eutanázie je nezákoná a tudíš se neděje, že...svět je plný lží a klamu, chce to hodně přemýšlet než něčemu uvěříš, politikovi, příteli nebo Bohu.Přemýšlej a dej na zdravý rozum. Jak někdo může tvrdit, že on je vyvoléný, on něco chápe ale druhý to nesmí znát, je to tajné, dá se to zneužít. Já už vím, že co nemám slyšet, byt bych byl na přednášce, tak usnu a nedozvím se to. Je to moje vloba, má svobodná vůle, a kdo mi ji upírá není přítel můj, a už vůbec mistr něčeho, nějakého tajného učení. Ježíš řekl:
Kněží a učenci obdrželi klíče k poznání, ale skryli je, sami nevstoupili dovnitř a ty, kteří vstoupit chtějí, nenechali. Vy ale buďte moudří jako hadi a čistí jako holubice.
Není to divné, já sy myslel, že podle bible je had synonymem proradnosti, lží a pokušení a né moudrosti.
Stejně jako řekl. Když nevidoucí vede nevidoucího, upadnou oba do jámy
Když obrdželí klíče k poznání,ale skryli je (je jedno jak to zdůvodní, třeba tím, že je to tak tajné, že by se to dalo zneužít) a sami nevstoupili dovnitř ( kdyby vstoupili pochopili by to co já i ten syn člověka před 2000lety), že světlo se zapaluje, aby svítilo a né aby se skrylo pod necky, pak jsou oni ti slepí a kam nás můžou dovést. Bože, jak poplpatné je to dnes, jak nás chtějí vyvést z krize, když sami nevědí, jak z ní ven, jen hledají cestu jako ti slepí ve slovech člověka.
Napsal úsvit


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: čtv, 25 dub 2013, 18:31 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Víra tvá tě uzdravila. Dostal jsem při iniciaci do trojky od Kateřiny i modlidbu Jožíšovu. Já jsem nejvyšší Boží ochrana okolo mne. Já jsem vzkříšení i život…Už vím, dnes už vím, ale zdráhám se přijmout tu nejjednodušší věc. Uvěř a stane se, víra tvá tě uzdraví…Kvantová fyzika jasně dokázala, že co očekáváme, neboli přeloženo čemu uvěříme v mysli i podvědomí, dostaneme., Uvěř..já jsem vzkříšení i život…ano, i to jsou jeho slova. Nevím, komu z vás došlo, co vše nám nejnovější poznatky z fyziky říkají. Ježíš,když léčil, neříkal, Bůh tě vyléčil, já tě vyléčil, říkával, víra tvá tě vyléčila. Je pozoruhodné, že to řekl ženě, která mnoho let krvácela, a ve skrumáži, kde se kolem něj mačkali zvědavci se dotkla jeho pláště ve víře, že se uzdraví. On to poznal, neb z něj vyšla síla a proto se otočil a zeptal se, kdo se mne dotkl. Pominu podrobnosti, ale když se mu přiznala, proč a co udělala, řekl učedníkům, hle takovou víru jsem zde nenalezl. Jaká víra, nebo kdo je uzdravil. Ona sama přece věděla, že jako špinavá se mu ani neodvážila přijít do cesty ale věřila, že když se dokáže dotknout jeho pláště, uzdraví se. Né Ježíš, né Bůh, ale dotek jeho pláště. Ale ani ona ani Ježíš nevěřili, že plášt má takovou moc. Jen uvěřila, že dotekem se uzdraví. Ano, její víra ji uzdravila. Přesně jak dokázala kvantová fyzika, co očekáváš dostaneš. Nevěříš. Už jsem to zminoval. Je dcera, její matka i babička dostali rakovinu prsu a i ona má strach, že to dostane. Co očekáváme, se stane. Nevěříš. Dnes genetici našli gen, který způsobuje rakovinu prsu. Ale jen asi 7% žen s tímto genem dostane rakovinu prsu. 95% žen z rakovinou prsu tento gen nemají. Tak jak to funguje. Vyvětlení je v dyanetice, ve fungování mozku. Čeho se bojíš nejvíce, na to nejvíce myslíš. Tím si utvoříš afirmaci a podvědomí ti to dá. A stejně jsou nevěřící. Kdo pozná smysl těchto slov, nezažije smrti. Nebo byl jistý americký milionář, který měl rakovinu ve fatálním stavu, maximálně měsíc života. Nějaká léčitelka mu poradila, aby si nechal udělat zinkovou rakev, nasměroval ji na sever jih a spával v ní. Ještě mnoho let po svém uzdravení spával v této rakvi. Nikdo není tak pošetilý, aby uvěřil, že tato rakev a zemský magnetismus ho vyléčili. Věřit můžete, ale on prostě uvěřil a víra, jeho víra ho uzdravila. 2000let opakujeme jeho slova, ale chápeme smysl. Kdo pochopí smysl těchto slov, nezažije smrti.
Ježíš řekl: Já jsem světlo, které je nad vámi všemi. Jsem ve všem, co je. Vše ze mě vyšlo a opět se ke mně navrátí. Rozštípněte dřevo, budu tam. Zvedněte kámen a také tam mě naleznete
Vše ze mne vyšlo a vše se ke mně navrátí. Celý vesmír vznikl z jednoho jediného bodu, pouze se vědci přou, zda se bude vesmír dále rozpínat, či se jednou vrátí do tohoto bodu. Ke mně se navrátí…jestliže na počátku bylo slovo, energie, tak k této energii se navrátí.
Připomenu moji vlastní zkušenost. Byl jsem vychován jako ateista. Věřil jsem ve hmotu. A ještě v té době, kdy jsem meditoval (člověk může cvičit jogu či meditovat a být ateista, nevylučuje se to), tak najednou jsem se dostal, spíše jsem byl vtažen na druhou stranu, tam, kam chodí všechni šamani( to vím dnes, tehdy jsem nevěděl,kde to jsem, ale musel bych to dlouze vysvětlovat) a zde jsem se nechal odtáhnout, nebo spíše přitáhnout ke světlu, energii, a v tu chvíli víte, prostě neomylně víte, co to je. Že je to Bůh.,Celou moui duchovní cestu jsem skeptik, neduvěřuji a ověřuji a snad proto dostávám potvrzeno většinu toho, co jsem zažil, že není jen výplod mé fantazie. Jak bych mohl neomylně vědět, když jsem ateista, že je to Bůh. Ale to není ten důkaz. Nečekal jsem to, nic jsem si nepřál a přesto mám už možná 18 let důkaz, že to bylo …Bůh… Před tím jsem cca 25 let trpěl na migrény. Jednou, dvakrát do měsíce stejný rituál. Mám od 9let po úraze poškozenou krční páteř, a proto ty bolesti. A vždy to stejné. První den až 6 prášků na bolesti, druhý den 4 a třetí den 1 až 2 mironali a podobně. Po setkání s bohem ano, častokrát cítím, že začíná bolest hlavy( dříve jsem si už musel vzít první prášek, než se to rezjede) ale už NIKDY, ZDURAZNUJI UŽ NIKDY jsem nic nemusel dělat. Najednou mi asi dva dny po tomto zážitku došlo, že mne začíná bolet hlava, ale než jsem cokoliv udělal, bolest není. Uvědomím si, že mi začíná migréna, ale během pár vteřin bolest sama zmizí. Občas mne třeba od chřipky pobolívá hlava, ale už nikdy migréna. Ale krční páteř je stále poškozená. Já nevěřím, že je to zázrak. Ale kdo mi vysvětlí, že bílá energie, nota bene jen v mé hlavě, v mé mysli, dokáže léčit. A to jsem byl nevěřící. A co teprve, když jsem poznal pozdějí, že je. Kdy my začalo dávat smysl studium o fungování,mozku, hmoty, mé sny, ježíšovi současníci by řekli, že měli vize, sny, že jsem se ve svých vzpomínkách dostával dále a dále do minulosti. Nejdříve jsem si na něco vzpomněl. Zážitek a zpracoval jsem jéj a teprve po několika měsících či letech, jsem najednou dostal důkaz. Třeba jsem byl obětován na zvláštní pyramidě, schody měla z boku, nahoře chyběla špice pyramidy atd..a asi za dva roky v časopise 100+1 jsem náhle spatřil pyramidu z města URU. Tu samou. Není smyslem vyjmenovat vše,na co jsem si vzpomněl, ale jsem skeptik a dostával jsem potvrzení. A vzpomněl jsem si na dobu, kdy ještě vznikal vesmír, kdy se nergie dělila na menší a menší díly, dělila se z toho prvotního bodu. Pak o mnoho let později, kdy jsem pochopil, že když se vidím po opuštění svého těla, tak to není duše, co se dívá, ale jen chabý pokus mého ega udržet nade mnou moc. Není to žádný exatický zážitek, astrální projekce,protože dokud si uvědomuji, že jsem nad sebou, tak kdo si to uvědomuje. A pak jednou, byl jsem prázdý, nebyl jsem, nevím jak dlouho to trvalo(cca 20 min) ale nebyl čas, nebyl prostor, nebylo nic a najednou jsem se vrátil. Odkud? Kde jsem byl? ALE BYL JSEM TAM, PROTOŽE MÁM NA TU DOBU MLHAVÉ VZPOMÍNKY. A pak slyším jeho slova. Jsem ve všem, vše ze mne vzniklo a znovu se do mne navrátí. Tam není čas, prostor, nebyl jsem tam já, byl jsem tím vším, tou jednotou…ale jsou to jen vzpomínky…Kvantová fyzika říká, že my sami svým očekáváním, si vytváříme svoji bublinu kolem sebe. Vlastně si vytváříme svůj soukromý vesmír a ti, co ho chtějí mít stejný jako já, tu jsou se mnou. Asi neuvěříte tomu, že jak říkají, je to jako film. Nikdo přece nepředpokládá, že ten film je skutečnost. Je jen složen z obrázků a když je promítnu 24x za vteřinu, tak mi to mozek dá jako pohy, jako děj, jako svět. A oni tvrdí, že i náš mozek nám dává vybrat z fotografií a pak nám je dává rychle za sebou a nám se zdá, že se svět točí, hýbe, žije. Ale oni dokázali, že elektron je neživý, nepohybuje se, jen je v určitou dobu na několika místech, je ale nehybný, ted a tady stojí. Jen my z povzdálí se nám to jeví jako pohyb. Nevěříte. Mám oproti vám obrovskou výhodu, zase důkaz. Kolumbus ve svém deníku píše, že když přistáli u pobřeží nějakého ostrova, tak domorodci nikdy neviděli galéry, lodě, a nedokázali je vidět. Skutečně je na vodě neviděli. Mozek je neměl s čím porovnat, tak je nebral v potaz. I když oči uvídí, neviděli. Tak funguje mozek. Teprve jejich šaman pozoroval moře a spatřil brázdu v moři po lodích. V tom si uvědomil, že to dělají lodě a uviděl je. Pak už jen přesvědčil ostatní, že tam jsou a oni je uviděli. Dneska na tomto poznatku funguje vícvik pilotu na trenažéru, aby si každý měsíc zažili katastrofu a nabudili mozek, aby znovu viděl jak má. A můj důkaz. Jsem dysgrafik, dyslektik a nevidím dost důležitých věcí. Dokud mne někdo neupozorní a pak je najednou vidím. Je to jenom obráceně, když já něco vidím svým vnitřním zrakem, ale ti lidé mi neuvěří, že vidím mrtvého. Neuvěřili a proto ho nemohli vidět jako já, jen se diví, že i když jsem ho nemohl potkat, přesto jim ho popíšu. Je to jen o víře, uvěřit. Už jsem tu psal, o pravidlu sto opic. Na osamělém ostrově se samice a pár jejich mládat neučilu nějaké dovednosti( mytí ovoce od písku v moři). Ale žádný samec. To platilo do sto jedinců, pak najednou to uměli všichni, i samci, dokonce podobná populace opic na vzdáleným ostrově, která tuto schopnost zatím neměla, to najednou uměla. Vědci to nazvali koletivní vědomí. Nepřipomíná vám to tvrzení, že všechny naše myšlenky jsou zaznamenané kolem nás…sami vědci s trochou nadsázky tvrdili, že máme řešit křížovky večer, kdy je pravděpodobnost, že už ji někdo vyřešil a my se napojíme na jeho informace. Bohužel ale už nemáme takovou intuici jako ty opice a nebo možná víru. Nebo kdo dělá regresivní terapii ví, že když odhalí prvotní zážitek a zpracuje jej, všechny další následné životy se změní až do současného života, protože ten dotyčný najednou nemá fobii,třeba…To znamená, že jak tvrdí kvantoví fyzici, čas není, je současně minulost, přitomnost i budoucnost. Já už to chápu a vím, že mají pravdu. Je to jako ten film a já si jednou vyberu akční děj života, ale po 5 životech to chci změnit, tak v regresi se vrátím a vyberu si méně akční životy. Někdo nám dává vybrat, již dopředu nám vše napsal, když uhnu doprava,stane se to a to, ale když uhnu doleva, stane se to a to už i tohle bylo napsáno. Nevěříte, tak co ty fobie, tolikrát jsem na vlasním těle pocítil ty změny následných životů. A co ten elektron, který někdo řídí a dá nám, co očekáváme. To je věda, fakta. Stejně jako pan Emoto očekává od krystalů vody, že pozitivní energie je změní, že slovo napsané na papíře, a to slovo je Buh, vyčistí tu vodu. On to dokázal, nafotil, jen nepochopil jak to funguje. Nepochopil, že kdo pochopí smysl těch slov, nepozná srti. Že když dokáži jako nevěřící vrátit se do minulosti v regresivní terapii a změnit současnost, a okamžitě vyléčit fobii, strachy, nebo i smysl života, tak když uvěřím, dokážu jít do minulosti a změnit současnost. DOKÁŽI ŘÍCI LAZAROVI VSTAN A ON VSTANE Z MRTVÝCH. Vzpomínáte na začátku…já jsem vzkříšení a život…kdo uvěří, nepozná smrti( přeloženo zažije osvícení)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: pát, 26 dub 2013, 6:28 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
1. Jeho žáci se ho ptali a říkali mu: Chceš, abychom se postili? A jakým způsobem se máme modlit a dávat almužnu? A jaké předpisy máme dodržovat ohledně jídla? Ježíš řekl: Nelžete! A nedělejte nic, co sami nenávidíte, protože všechno je před nebem vidět. Neboť není nic skrytého, co nebude odhaleno a nic tajného, co by nevyšlo najevo.
Vite, říkávám to prostými slovy. Dej na svůj pocit. Co je dobré, máš TY z toho dobrý pocit, udělej to(nedělejto nic, co sami nenávidíte). Neboli, vše je správné, co uděláte, když to bude v souladu s vašim svědomím. On nemluví, co je dobře, on nezakazuje absolutně vůbec nic, ba naopak nedovolává se Božích zákonů ani lidských. Jen naše vnitřního zákona…co sami nenávidíte…né Bůh, ale jen my sami se soudíme. Už tolikrát jsem vám v průběh desítky let napsal, že vždy jen já sám jsem posoudil své skutky a podle toho jsem si utvořil můjí další reinkarnaci. Někdo se bojí o děti, protože mu v minulém životě umřeli, proto v tomto životě jim udělá ze života peklo. Nikam nesmí, nic jim nedovolí. Ubližoval jiným, tak v tomhle životě mu bude ubližováno, a nebo až v tom dalším,nebo v tom desátém. Vzpomínáte, Boží mlýny melou pomalu…Víte, jen on sám, až pozná, pochopí, že ubližuje, že to není dobré, až sám bude NENÁVIDĚT ubližování, teprve pak se narodí a bude mu ubližováno, dokud sám nezačne nenávidět pocit ubližovaného, a narodí se ubližovatel. Bude z něj tyran, vládce, otrokář… Vždy budete postupovat výš. Nejdříve ublížítě panennce, v příštím životě zvířeti, pak jednomu člověku, pak se stanete hromadnými vrahy..pak…to je to kolo reinkarnací, stále dokola dokud…nedělejte nic, co sami nenávidíte. Až nebude nenávist, vaše hodnocení druhých ( vy sami to nemusíte dělat, protože všechno je před nebem vidět, i vaše myšlenky, i vaše negativní hodnocení…vzpomínáte, kolektivní vědomí, každá negativní myšlenka zustane kolem nás), až dosáhnete života, kdy intuitivně od narození nikomu VĚDOMNĚ NEUBLÍŽÍTE, budtete jako děti sousedovi krást přes plot hrušky, ale pochopíte, že vše je správné, že je to jen vývoj, a sami přastanete hodnotit sami sebe, a pak ty druhé, když není negativní hodnocení absolutně ničeho, není nic, CO BY JSTE NENÁVIDĚLI, co zůstane? Myslím si že jen láska, kde není nenávist je láska…miluj bližního svého jako sama sebe..nezní vám to podezřele podobně. Zůstane jen láska, a ON nenařizuje, miluj, dávej lásku jen hodným. Ale tvoje, a jen tvoje hodnocení, se začne vzpouzet, a to mám milovat blázny, žárlivce, opilce, vrahy. VRAHY svých dětí…i tím jsem si musel projít, abych pochopil, abych miloval i ty, kteří mi vzali mé děti…Vzpomněl jsem si na poutní místo, kde se zjevila Marie, matka Ježíšova. Vešel jsem jako ostatní poutníci do jejího kostela, a oproti ostatním jsem nechtěl zázrak, nečekal jsem od ní nic. Ale pak jsem se k ní chtěl jen pomodlit, je my blízká, a najednou jsem si nevzpomněl ani na jeden verš, zdrávas Marie…jen jsem najednou s ní v duchu začal rozmlouvat, jako s matkou, která také stratila syna…a cítil jsem její lásku. Před kostelem jsem poprvé přijal od kněze svátost oltářní a nic, vůbec nic jsem při tom nepocítil. Je snadné soudit druhé, když né svojí záslohou, už jsem se vícekrát narodil a více se posunul na duchovní cestě. To není tvoje zásluha, jen dílo Boží, toho, který vše napsal, že už ty v tomto životě nezabíjíš. Ale v čom jsi tedy lepší než vrah, když ho za to nenívidíš. Jen láska. Nebo jste někde našli zmínku o tom, že by Marie pozvedla svůj hlas proti těm, co jí vzali syna. Ale naleznete zmínku o slovech ,,Otče odpust jim neb nevědí co činí ( myslím si, že sem patří napsat NEČIN NIC CO SÁM NENÁVIDÍŠ). Snad jen dodatek. Chápete všichni vývoj reinkarnací, že se vyvijíte, že jste začinali žít, ale nevěděli jste ani co je láska, uznávali jste právo silnějšího, co chci si vezmu, pak jste se naučili milovat, pak odpouštět(prvotní je vlastnická láska, to je mé, i žena je má, pak jste se naučili odpouštět a z lásky ji nechat odejít, když víte, že je to její přání), pak jste začali milovat své bližní a přátele, pak jste milovali celý svět, pak jste přijali, že svět jste i vy, a pak…ALE JAK POTOM MŮŽEŠ HODNOTIT A ODSUZOVAT TY, KTEŘÍ JDOU TEPRVE ZA TEBOU NA TEN KOPEC, NA VRCHOL. Copak je to tvoje zásluha, že jsi ráno vyšel na ten kopec dříve. Co když on jel celou noc, i v době kdy ty jsi spal, aby mohl už ráno být pod kopcem. Ano,ano, pravím vám, kdo se povyšuje (byt jen na tomto kopci) bude ponížen…!!! Kdo vám dal právo soudit, když ani Bůh nesoudí vaše skutky.
4. Ježíš řekl: Toto nebe pomine, i to nad ním pomine. Výš už duchovně mrtví nežijí a živoucí nezemřou. V den, kdy jste strávili to, co je ve vás mrtvé, zrodili jste z toho živé. Přijdete-li do světla, co budete dělat? Jestli jste byli jenom tělem, rozdvojíte se. Byli-li jste ale podruhé zrozeni, co budete dál dělat?
Víte, mnozí z vás jsou na tom kopci výš než já, uvidí dříve svítat, a je jedno, jestli já byl ten, co jel celou noc. Důležité je, že už vím, znám cestu ke světlu a uvidím svítání. Vtip je v tom, že každý, až najde ten vrchol v sobě, uvidí to svítání. Toto MÉ poznání mi pomáhá ucítit radost a lásku v každém okamžiku mého života. Že i on jednou kdesi uvidí to své svítání, že i on má tu šanci a i on se jí jednou, v nějakém životě, uchopí. Tu radost a lásku k němu my neskalí ani to, co mám před očima ted, jeho skutky ted. Čím jste výš, tím menší důležitost jim dáváte, až jednou neuvidíte co činní, jen uvidíte to světlo v nich, ten počátek jejich svítání…tak mne ted v tomto okamžiku napadlo, proč mi přišlo moje jméno? A moje jméno je… úsvit…


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: pát, 26 dub 2013, 14:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 04 úno 2012, 16:39
Příspěvky: 151
Tvá víra tě uzdraví a v našem těle je chrám Boží .Jsou to dvě věty a tolik toho poví ....... :flower:Děkují za článek :thumb:


Naposledy upravil malinka658 dne sob, 27 dub 2013, 13:30, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: sob, 27 dub 2013, 0:52 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Díky šamane za tvou zkušenost. Když se dva shodnou v jednom domě, ... Zato když se neshodnou, pak ... ach jo. Pěkně mi to rezonuje.
Jinak "Buďte moudří jako hadi ..." - no, tady je možná dobré myslet na trochu odlišné slovo z kanonických evangelií. Tam je podobná věc řečená taky v kladném smyslu ale použité slovo se překládá "lstiví", ne moudří, možná je to blíže původnímu významu a ten had zde nemusí být symbolem hadí síly, ale záměrným paradoxem :-). Nic moc z toho neplyne myslím, jen si tak uvažuju :-).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: sob, 27 dub 2013, 7:36 
.


Naposledy upravil Nikky dne ned, 16 čer 2013, 10:07, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: sob, 27 dub 2013, 10:20 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
no, pravím vám, církev celé 2000let nás učí o svátosti Ježíšovo. On stojí po boku svého otce, a já se ptám zprava či z leva?? To není legrace, mohu to brát jako zda se jedná o logickou část boha či duchovní část..pravá nebo levá strana. Já jsem přece ani nepomyslel na Ježíše coby Boha. Jak by mohl být bůh, on a jeho otec, oni samojediní, když řekl: Království Boží je ve vás, a vně kolem vás.... Sám jsem ale napsal, že je to i moje poznání, kvantové fyziky je poznání, že naše myšlenky, naše přání ovlivnují hmotu kolem nás, co očekáváme dostaneme, podvědomně očekáváme, jako ta žena, když se dotkla jeho pláště a aby to bylo jasné, tak jsem uváděl i skutečný příklad vyléčení toho milionáře v zinkové rakvi. Nemyslím si, že stejně jako si nemyslel bratr Ježíše, že on to byl, kdo dělal ty zázraky, sám v knize, která se dodnes zachovala a pro církev jeho následníku je biblí, tak sám jeho bratr ho nazývý většinou moudrým, a občas mistrem, ale většinou bratrem či jéj nazývá jménem. Ale kdo prostuduje dyanteiku, modrou alfu, pochopí jak funguje mozek, tak i bez znalosti jeho díla přijde na to, na co už přišel pan Hubárt, froid,jung...a co jsem v jeho díle objevila i já. Důkaz, že už tehdy žil člověk, který tohle učil své učedníky. I dnes a je jich tolika kolem nás a stejně jako farizejové( přeloženo nevěřící na jediného Boha), stejně jako nevěřící z našich řad, stejně jako lékaři nechápou a odmítají přiznat pravdu. Víra tvá tě uzdravila. Oni teprve pod tíhou mnoha případu poslední dvě desetiletí nám říkají, že byl pacient vyléčen na placeboefektu. Prostě řečeno, věřil, že bere nějakou léčivou látku, a i když ji nebral, vyléčil se. A kdo ho teda vyléčil...víra, v něco, v lék.... ale přece o tom mluvil, víra tvá tě uzdravila. Stejně jako šel k samaritánovi..ale já nepotřebuji důkazy, já jsem už napsal, že jen potvrzuji, vlastní zkušeností a kvantovou fyzikou, že člověk, ten před lety měl pravdu. Jen jde o to, né co řekl, né jak to řekl, ale smysl těch slov. Vy přijmete raději název placeboefekt, než víra tvá. Jste slepý a nevidíte, stejně jako ti domorodci, kteří neviděli Kolumbovo galéry. Já to nemusím přijímat toto tvrzení, i já nevidím kolem sebe dost věcí díky dysgrafii, pro mne je to fakt .Již před deseti lety se mi na jiných forech vysmívali, když jsem tvrdil, že jsem se narodil do vesmíru, který jsem si vytvořil...a to ještě neexistovala kvantová fyzika. Neznal jsem slova kralovství Boží je v tobě, a přesto jsem ke stejnému poznání došel i já, co víc, napsal jsem vám to, že jsem se jím stal, byl jsem součástí ty jednoty, a člověk před 2000 lety to tak moudře napsal 1. Ježíš řekl: Toto nebe pomine, i to nad ním pomine. Výš už duchovně mrtví nežijí a živoucí nezemřou. V den, kdy jste strávili to, co je ve vás mrtvé, zrodili jste z toho živé. Přijdete-li do světla, co budete dělat? Jestli jste byli jenom tělem, rozdvojíte se. Byli-li jste ale podruhé zrozeni, co budete dál dělat? Jinak, Bůh je ve vás i kolem vás, TAK JAK MŮŽE BÝT BUH A JEŽÍŠ JEŠTĚ NĚKDO JINDE,KDE ??? Nebo jinak, Božství je v nás, i já jsem Bůh, i Ježíš je ve mně, to je přece nesmysl, ale nesmysl není, že všechna energie byla v jednom bodě, pak se stejná energie štěpí na různě velké části a jednou částí byl Ježíš, jednou jsem já, ale dohromady nebo i jednotlivě jsme jen jedna a tatáž energie, jen v různých formách, jen nám se to jeví ruzně, ale vše je složeno ze stejných elektronu a protonu, jen mají větší či menší kus té energie, neboli atomové číslo. Ale je to stejná energie.
Je to stejné, jako asi většina z vás nezní divně tvrzení a zachování hmoty a energie(aistein). Věříte na nesmrtelnost duše, že je nesmrtelná ( teprve na koncilu asi v r.365 vypustili z Ježíšova učení učení o reinkarnaci) ale sami připouští nesmrtelnost duše a poslední soud, tak že, podle mne je nesmysl, že duše jsou jen vázány na to tělo, za dva tisíce let už tehdejší těla neexistují, ale duše jsou kolem nás. Kdo jiný by to mněl vědět, než ten, kdo s nimi pracuje, že jsou. Ale copak mají ty duše jinou energie, než je energie počátečního bodu, vznik vesmíru, vzpomínáte. Kvantová fyzika říká, že idea, myšlenka, ovlivní elektron, hmotu a že my svou ideou si vytváříme hmotu kolem sebe, svůj vesmír. Idea, ta idea byla Bůh, a elektrony se začali rozpínat při velkém třesku...Dobře, když je to moc těžké připustít, snad tohle, o čem také přemýšlím, snadněji připustíte. Že existují druhý rozměr( to je fotografie), že existuje trojrozměrný prostor (my determinujeme prostor výška,hloubka a šířka 3 rozměry) a taky víte, že existuje 4 rozměrný prostor(kvádr má 4 rozměry) .To je FAKT!! Jenže ve 4rozměru se už bavíme o časoprostoru. Zde už neplatí naše pojetí času. Ve čtyřrozměrným prostoru mohu vidět všechny 4 strany kvádru hajednou, ve 3 rozměrném vidíme jen 3 rozměry. Tak že současně jsem, v nulovém čase, před i zad kraychlí. Tam není naše pojetí času, tam neexistuje lineární čas jak ho chápete. Připusttě, že není čas. Přece jsem vám psal, že v regresi mohu jít do minulosti, při reiki posílám do nějaké situace do budoucnosti reiki, to chápete, pracujete s tím, ale nechcete vidět, že to nejde. Ted poslat reiki někomu do zítřka. Kde se ta energie schová, kdo ji pak pošle. Jak je možné, že elektron je rozmázlí, že je na několika místech současně. Protože existuje, skutečně existuje bez ohladu na čas a prostor, v jiné dimenzi, třeba v té 4 dimenzi, se kterou už ainstein dělal pokusy. Vtip je v tom, že vy nedokážete ani jen letmo si představit, že čas neexistuje. Nemužete. Máte mozek z 3 dimenze. Kdo z vás je schopen si jen představit, že nemá ego, že není toto tělo, ale ne jen věřit, ale fyzicky zažít...to nejde, nemáte zkušenost, vaše oči nevidí, ještě to nezažili. A pak přijde někdo a i kdyby chtěl, neuvidíte. Bude jak ten šaman, nejdříve uvidí tu bílou stopu na vlnách moře, Dlouho o tom bude meditovat, než vůbec připustí, co už ale dávno ví, že stopu na moři nechávají lodě a ještě dlouho je neuvidí, teprve až přesvědčí podvědomí, že to tak musí být. A pak má těžší úkol, přesvědčit 12 žáků kolem sebe o tom co viděl. Nechápete co máte před očima. Ježíš odešel na 40 dní do pouště, kde meditoval a postil se. Tak je psáno...už pře 30 lety jsem se setkal na přednášce, její přednášce, se ženou. nevyléčitelná rakovina, blížil se konec, a dala na radu bylinkářky a držela 40 dní půst, pila jen džusy a zeleninový bujony, jen tu cezenou vodu. Nezní vám to povědomně. zhubla 27 kilo, nikdy se o ezoteriku nazajímala, obyčejná žena, obyčejný tesař, syn Josefův, po 40 dnech se vyléčila z rakoviny, začala dělat automatické kresby, obrázky svatých, a...zjistila, že dokáže rukama léčit. Nezní vám to povědomně...Pravím vám, království Boží je ve vás a vně vás, pozvedni kámen a budu tam, budu tam já, úsvit...rouhám se. A co astrální cestování. vtip je v tom, že necestuji já, já sedím v obyváku, ale můj duch se přenese jinam, klidně do Ameriky a mohu popsat, co je napsána na určité zdi v Los Angeles. Kdo umí tuto metodu my dá za pravdu. V tu chvíli je tam jeho duch, jeho vědomí, nebo jeho duše. Pak také moje duše, moje vědomí může být kdekoliv, rozštípni dřevo,budu tam, pozvedni kámen, budu tam...Hledejte smysl těch slov, né ty slova, né význam slov, hledějte smysl. Jak jsem psal, vše o čem jsem psal potvrzuji svými zážitky, skušenostmi, ale jsem jen zrozen z člověka a můj otec je na nebesích, protože jsem věřící muž. Víte, už tohle mi tak nějak zní povědomně, ač je to pravda. Nebo snad chcete tvrdit, že nejsem z ženy...
Víš Nikky, dnes už znám tu pravdu, že když nezasáhnu proti nepravosti, tak ona se šíří dál. Já už to nevím, ale moje duše ano a v příští reinkarnaci si to nese sebou. Když nezabráním násilníkovi páchat násilí, bud sám, nebo za pomoci policie, soudu, a nebo je jen vyženu z chrámu, ale TO NEJDŮLEŽITEJŠÍ..bez emocí, bez nenávisti s laskou v srdci. Ježíš je miloval,ale nebránilo mu to je vykopat. Ale proti nim nic neměl. To jen pro tvoje rozšíření možných obzorů.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: sob, 27 dub 2013, 10:36 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Omlouvám se, to nejdůležitější jsem nenapsal. Ve stati o astrálním cestování, jak popisuji, že sedím v obyváku a čtu nápis na zdi v Americe, je to nejdůležitější, že jsem v tom obyváku, cítim se tam, viděl jsem se tam sedět když jsem opouštěl svý tělo, ale t v tutéž chvíli, ve stejný čas jsem jinde. Novináři v USA předvedli pokus, kdy médium bylo asi několik stovek km daleko a napojilo se na určitou osobu. Pak se okamžitě telefonicky spojili a médium skutečně popsalo to místo. Měli domluvený čas, a v tuto dobu bylo médium na dvou místech najednou, tam mluvilo co vidí a na druhým místě vidělo a pozorovalo. Jak ted chápe váš mozek možnost je a nebo není čas?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: ned, 28 dub 2013, 5:38 
.


Naposledy upravil Nikky dne ned, 16 čer 2013, 10:08, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: ned, 28 dub 2013, 8:28 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
1. Ježíš řekl: Nepřestávat se svým hledáním má ten, kdo hledá, dokud nenalezne. A až nalezne, bude otřesen a když bude otřesen, bude se divit a stane se pánem nade vším, co je.
2. Ježíš řekl: Toto nebe pomine, i to nad ním pomine. Výš už duchovně mrtví nežijí a živoucí nezemřou. V den, kdy jste strávili to, co je ve vás mrtvé, zrodili jste z toho živé. Přijdete-li do světla, co budete dělat? Jestli jste byli jenom tělem, rozdvojíte se. Byli-li jste ale podruhé zrozeni, co budete dál dělat?
Vzpomínáte. Kdo pochopí smysl těchto slov, nezažije smrti. Ježíš nikdy neříkal pravdu přímo, otevřeně, protože jen naše vlastní poznání je v souladu s naším podvědomím. Jetli že někomu uvěřím, aniž sám poznám, aniž sám strávím, co je ve mně mrtvé, pak přijde druhý a já uvěřím jemu, a první zavrhnu. Ale když nestrávím to, co je ve mně mrtvé, co budu dělat, až budu ve světle ( po smrti jdu do světla, do světlého tunelu, nezní vám to povědomně).Rozdvojíte se, byli jste tělem, nepoznali jste jednotu ( vzpomínáte, jak jsem vám popisoval, že jsem poznal, že nejsem toto tělo, ani to astrální tělo…)rozdvojíte se, narodíte se do duality, zpět sem na Zem, další kolo reinkarnací. Byli-li jste podruhé zrození, co budete dělat dál? To už není podobenství, ale přímo nás navádí přemýšlejte, sami přemýšlejte. Návod, jak pracovat s jeho učením. Zen budhismus nám říká jen část pravdy, zbytek musíme pochopit sami a pak je to naše pravda, naše zkušenost. A zkušenost se nedá předat. Navíc mistr pozná, zda jste pravdu pochopili, protože je tisíce cest, dostane ten mistr tisíce odpovědí, ale ty odpovědi budou popisovat jednu pravdu, avšak, když mu žák popíše něco jiného, pochopí, že ještě nedošel k cíli. Tady už není místo pro pochlebovače, pro podvodníky…Církev se hlásí k následníkům krista…křtí vodou, ale sám Ježíš svým věrným říká, po svém zmrtvýchvstání, jděte do Jeruzaléma, tam na mne počkejte, a až přijdu, nechám do vás vstoupit ducha svatého. A vy pak budete křtím duchem svatým.
Když strávíte, co je ve vás mrtvé..ale čím se odlišujeme od zvířat, co se v nás musí probudit, abychom byli lidé. Nemyslím zvířata v lidské bytosti, Hitlera, dokonce hromadní vrahové mají zpravidla vysoké IQ, tak že inteligence to není. Je to vědomí. Inteligence, logika mi jen potvrzují mé JÁ, přece já jsem, uvšdomuji si sám sebe…to ale je jen mozek, hmota, a čím lépe dokáži pochopit jak funguje hmota, tělo, vesmír kolem mne, tím vyšší mám vzdělání a nepřímo vyšší IQ. Tak že tudy cesta nevede. Tak co je to vědomí, není to náhodou duch. Duch co oživuje hmotu. Víš už duchovně mrtví nežijí a živoucí nezemřou…co je tedy v nás mrtvé, abychom strávili..to poznání , to vědomí. Všichni máme v sobě toho ducha, to vědomínezní vám povědomně, království Boží je ve vás, nebo Božství je ve vás, duch je ve vás, jak říká Ježíš, svatý duch…ale proč svatý? Proto, že je on ten nesmrtelný? Zrodili jste z toho živé, možná myslel nesmrtelné, protože sám pak říká dále, když budete podruhé zrozeni, ti co nestrávili mrtvé,byli jste jen tělem( je tělo a IQ a logika ale nebyli jste vědomím, duchem) rozdvojíte se, byli-li jste podruhé zrozeni ( a sem jen vložím pro doplnění:Přijdete-li do světla). Chápete, VY PŘIJDETE DO SVĚTLA PODRUHÉ ZROZENI. On neříká, že se tam podruhé narodíte. Vy jdete do světla už podruhé narození. A to je i moje poznání. Když dokáži přijmout vědomí kdo jsem, že nejsem já, nejsem hmota, nejsem…tak co jsem. Víte, do svých 45 let jsem byl ateista, nevěřící, ale duchovně jsem se podruhé narodil a už vím, že Buh je…je mi toto podobenství nějak známé…A až nalezne, bude otřesen, a když bude otřesen, bude se divit, a stane se pánem nade vším. Myslíte si, že jsem nebyl otřesen, že to světlo, co mi vyléčilo migrény VŮBEC EXISTUJE. A co teprve ty otřesy, než jsem poznal, že SKUTEČNĚ je Bůh, a ten otřes z kvantové fyziky, že jeden každý z nás, ovlivnuje svým očekáváním, očekáváním ducha,( copak mozek něco očekává, tam vznikají jen myšlenky)ovlivnuje hmotu, chování elektronu a sám jdi dál, kde všude to platí, co vše je tvořeno z elektronů..a stane se pánem nade vším. Může chodit po vodě, dělat v uvozovkách zázraky ( jen pro ty co to ještě nechápou, je to zázrak, jako u kouzelníka, ale my přece jen víme, že kouzelník je jen šikovnější než my, ale není to zázrak, proto ty uvozovky.Umíme ty zázraky všichni). JEN SE MUSÍME ZNOVU NARODIT. CO JINÉHO JE V NÁS MRTVÉ A MÁME STRÁVIT než že je to naše vědomí, náš duch, naš duch svatý, svatý proto, že je nesmrtelný, a IQ je vázáno na mozek a copak mozek je nesmrtelný, duch, duše jsou nesmrtelný. A kdo tohle nedokáže přijmout, pochopit, nedokáže přijmout, že není tohle tělo, je jen jednota, nad námi je jen jediný Bůh, jak praví cirkev, je trojice boží, Buh, duch svatý a syn boží, v ezoterice a u mne je to stejný, trojice-vědomí, podvědomí(vázáno k hmotě, smrtelné) a duch, (duše nsmrtelná).Kdo tohle nedokáže přijmout, nedokáže přijmout Já jsem vzkříšení i život. A copak Ježíš sám v podobenství na začátku neříká ,,bude se divit a stane se pánem nade vším, co je…Pravím vám, nade vším, co je..život, smrt, čas, prostor, hmota i duch Nemám, co bych ještě mohl říci. Jsem jen na začátku, znám jen poloviční pravdu, ještě jsem to nezažil, nestrávil jsem to mrvvé ve mně, ještě mé podvědomí se drží mého já, doufám, že jednou naleznu mír v jednom domě. Ale díky bohu cestu už znám.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz