Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 0:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: JAK MŮŽETE ZVÝŠIT SVÉ VIBRACE
PříspěvekNapsal: úte, 28 srp 2012, 15:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 13 črc 2011, 19:30
Příspěvky: 213
Bydliště: Rokycany
diamantíku, jooooo...... :thumbright: :skippy: :hello: :love3:

Obrázek

_________________
"Je mi ctí, že jsem!"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: JAK MŮŽETE ZVÝŠIT SVÉ VIBRACE
PříspěvekNapsal: úte, 28 srp 2012, 15:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
:green: já chci vibrační plošinu... :lol:

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: JAK MŮŽETE ZVÝŠIT SVÉ VIBRACE
PříspěvekNapsal: úte, 28 srp 2012, 17:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 13 črc 2011, 19:30
Příspěvky: 213
Bydliště: Rokycany
EL+ :lol:

nejúžasnější zvšování vibrací, co znám!!!! HUMOR...SMÍCH...RADOST.... :hello: :love3: :sunny: diamantíku, dík za připomenutí!!! :bend:

Dohadují se tři filozofové o tom, co je na světě nejrychlejší:
První říká: "Nejrychlejší je přeci světlo."
"Kdepak, milý pane kolego, myšlenka - ta je přeci nejrychlejší....," povídá druhý filozof.
"Tedy nerad bych vypadal jako negativista, pánové," vstoupí do debaty třetí filozof, "jsem si však jist, že naprosto nejrychlejší je hovno. No považte - tuhle v noci jsem dostal průjem a než jsem stihl rozsvítit nebo něco vymyslet, tak jsem se posral!"
:lol: :lol: :lol:

_________________
"Je mi ctí, že jsem!"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: JAK MŮŽETE ZVÝŠIT SVÉ VIBRACE
PříspěvekNapsal: úte, 28 srp 2012, 19:24 
Offline

Registrován: pon, 08 bře 2010, 23:49
Příspěvky: 141
Je třeba neztrácet humor ani v těch těžkých chvílích, a nebrat ten život zas tak vážně, vždyť jsme si jen přišli zahrát hru :wink: :sun:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: JAK MŮŽETE ZVÝŠIT SVÉ VIBRACE
PříspěvekNapsal: stř, 29 srp 2012, 12:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 16 dub 2009, 19:10
Příspěvky: 116
Bydliště: Brno
diamant píše:
Je třeba neztrácet humor ani v těch těžkých chvílích, a nebrat ten život zas tak vážně, vždyť jsme si jen přišli zahrát hru :wink: :sun:


:thumbleft: :sunny: :skippy:

_________________
:sunny: stížnosti vyřizují v kanceláři s nápisem "BOŽÍ VŮLE" :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: JAK MŮŽETE ZVÝŠIT SVÉ VIBRACE
PříspěvekNapsal: stř, 29 srp 2012, 12:22 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 16 dub 2009, 19:10
Příspěvky: 116
Bydliště: Brno
Šechina píše:
EL+ :lol:

nejúžasnější zvšování vibrací, co znám!!!! HUMOR...SMÍCH...RADOST.... :hello: :love3: :sunny: diamantíku, dík za připomenutí!!! :bend:

Dohadují se tři filozofové o tom, co je na světě nejrychlejší:
První říká: "Nejrychlejší je přeci světlo."
"Kdepak, milý pane kolego, myšlenka - ta je přeci nejrychlejší....," povídá druhý filozof.
"Tedy nerad bych vypadal jako negativista, pánové," vstoupí do debaty třetí filozof, "jsem si však jist, že naprosto nejrychlejší je hovno. No považte - tuhle v noci jsem dostal průjem a než jsem stihl rozsvítit nebo něco vymyslet, tak jsem se posral!"
:lol: :lol: :lol:


:laughing2: :laughing2: :laughing2: :laughing2:

_________________
:sunny: stížnosti vyřizují v kanceláři s nápisem "BOŽÍ VŮLE" :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: JAK MŮŽETE ZVÝŠIT SVÉ VIBRACE
PříspěvekNapsal: úte, 04 zář 2012, 9:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 13 črc 2011, 19:30
Příspěvky: 213
Bydliště: Rokycany
TOTO JE FAKT SILNE!

CO DOKÁŽE LÁSKABylo jednou jedno slepé děvče, které nenávidělo sebe a celý svět za to, že nemůže nic vidět. Měla vrozenou vadu a nikdy a nic neviděla. každého nesnášela, kromě svého chlapce. On byl stále s ní a se vším jí ochotně pomáhal. jednou mu řekla, že kdyby mohla někdy uvidět svět, hned by si ho vzala.
Stalo se jednoho dne, že se po dlouhém čase našel dárce očí pro toto děvče. A tak se konečně začala těšit, že uvidí ten celý svět a také svého milovaného. Chlapec se jí hned po operaci přišel zeptat: „ Tak, teď, když už vidíš celý svět, vezmeš si mě konečně za manžela?“ Děvče se usmálo....otevřelo své nové oči a po prve uviděla svého milého...a...zůstala v šoku! Byl též slepý...
Začala přemýšlet o svém novém životě a nakonec nabídku svého chlapce na svatbu odmítla. Chlapec odešel smutný pryč.....Za několik dnů jí přišel od něj dopis, napsaný rukou kamaráda. Mladík jí poděkoval za všechny krásné chvíle, které spolu prožili a na konci dopisu stálo:
A DEJ, PROSÍM, POZOR NA MOJE OČI!.....

_________________
"Je mi ctí, že jsem!"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: JAK MŮŽETE ZVÝŠIT SVÉ VIBRACE
PříspěvekNapsal: úte, 04 zář 2012, 10:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 13 črc 2011, 19:30
Příspěvky: 213
Bydliště: Rokycany
JEDEN ÚRYVEK Z MÝCH OBLÍBENÝCH KNIH VLADIMÍRA MEGREHO O ANASTASII .... :love3: :sunny: :hello:

ANASTASIA - 9.díl
NOVÁ CIVILIZACE - OBŘADY LÁSKY
Vladimír Megre



UKÁZKA Z KNIHY

Když dítě přivede na svět muž…

„Počkej, počkej, Anastasie, vysvětli mi, co myslíš slovy „přivede na svět muž“? Muži přece nemohou rodit. Fyziologicky toho nejsou schopní.“
„Vždyť právě v tom je chyták. Když většině lidí bylo vštěpeno, že porod je z větší části fyziologický proces, odstranil se od narození velký duch Otce-Tvůrce. Přesněji od porodu byl odstraněn Bůh-Otec. Jeho nepřítomnost se odrazila na ženě porodní bolestí a působila lidská trápení.“
„Vysvětli mi podrobněji, jaká je role muže při porodu? A proč jeho odstranění je stejně silné jako odstranění Boha? Má muž asistovat při porodu své manželky?“
„Vůbec není potřeba, aby asistoval, stačí, aby byl nablízku, ale v tom nespočívá hlavní předurčení otce.“
„V čempak tedy je?“
„Abys to pochopil, musíš si uvědomit, že mateřské lůno vyživuje tělo plodu, počatého s milovaným člověkem. Vyživuje tělo, které je důležité, ale není hlavní.
Plod reaguje na stav matky a na její city, ale ve stejné míře reaguje na otcovy city.
Když manžel mluví s těhotnou ženou, plod jejich slovům nerozumí, nechápe úplně význam těchto slov, ale jemně vnímá city svých rodičů.
Muž občas pod vlivem něžných citů může pohladit břicho své těhotné manželky, přiložit k němu ucho a slyšet pohyby dítěte. Podobné doteky jsou pro ženu příjemné, ale plod, jenž se v ní nachází a jakoby je fyzicky pocítit nemůže, je cítí mnohem více.
Směřují k němu proudy matčiných a otcových citů, přijímá je s velkou radostí a blažeností.
Na citové úrovni čte plod také myšlenky. Když rodiče čekají dítě v lásce, ve shodě
a myslí na něj, od samého početí se dítě stále nachází v energetickém poli matky a otce, které je pro něj příjemné.
Prostřednictvím matčiných a otcových pocitů vnímá prostor za mezemi matčina lůna. Pokud otec, jenž uslyší zpěv slavíka, se z něj zaraduje, plod nacházející se v matčině lůně pocítí ptačí zpěv a otcovu radost. Když se narodí a dospěje, bude se radovat ze zpěvu slavíka stejně jako v lůně.
Pokud se otec nebo matka najednou leknou, když třeba uvidí hada, narozené dítě se jej bude lekat také. V matčině lůně, samozřejmě, hada vidět nemohlo, ale prostřednictvím toho, co viděli rodiče, se v jeho podvědomí bude uchovávat informace o něm.
Když otec bude své těhotné ženě krásně zpívat písně, jejich dítě, až vyroste, zazpívá stejně dobře jako otec. Když otec ve svých myšlenkách bude uvažovat o hvězdách, projeví o ně zájem jejich dítě.“
„Také jsem slyšel, jak jeden skladatel často hrával své těhotné manželce na klavír, při tom stále opakoval melodii, již napsal a která se zalíbila jeho ženě. Ale potom se tento skladatel rozešel s manželkou ještě před narozením dítěte. Když synek povyrostl, tato žena jej dala do hudební školy. A jednou uslyšela, jak chlapec hrál na klavír otcovu melodii. Udivená žena si myslela, že její syn někde našel staré noty, vždyť tato melodie nezněla na žádném koncertu a nikde nebyla publikována. Když vešla do pokoje, zjistila, že její syn hrál bez not. Matka se jej zeptala:
,Kdo tě naučil tuto melodii, synku?‘
,Nikdo,‘ odpověděl chlapec, ,jednoduše jsem ji někde slyšel, ale nepamatuji se kde. Líbí se mi. A tobě, mami?‘
,Mně se také líbí,‘ odpověděla žena a zeptala se: ,ale jak sis ji dokázal zapamatovat, vždyť ve škole ani z not nehraješ skladbu ihned?‘
,Ano, ne hned, ale tuhle jsem si z nějakého důvodu zapamatoval rychle. Jako by byla ve mně. Chci pokračovat v jejím skládání dál.‘
Chlapec pokračoval v otcově melodii, kterou slyšel v matčině lůně. Stejně jako otec se stal skladatelem.“
„Uvedl jsi dobrý příklad, Vladimíre, není ojedinělý. Mnoho příkladů svědčí o tom, že s výchovou dítěte je lepší začínat v mateřském lůně. Dokonce trochu dřív, než se uskuteční početí.“
„Jak to dřív? Vždyť před početím ještě nikdo není?“
„Říkal jsi mi o telegonii, Vladimíre, o tom, že se občas ženě narodí dítě, které se podobá jejímu prvnímu muži, ale ne tomu, s kterým je počala. Tento jev právě vypovídá o tom, že dokonce nepočatý člověk, který zatím jen stojí ve frontě na početí, již čte otcovu informaci.“
„Cožpak taková fronta existuje?“
„Ano. Jakmile mezi mužem a ženou dojde k intimnímu sblížení, v prostoru se rodí duch, připravený vtělit se do materiálna.“
„Dokonce když ke styku došlo jen tak, bez cíle zplodit dítě?“
„Duch se objevuje, když muž dosahuje uspokojení.“
„Máš na mysli orgasmus?“
„Nelíbí se mi to slovo, Vladimíre, vyjadřuje nesprávnou informaci o podstatě.“
„Tak dobře, budiž uspokojení. Ale mohla bys alespoň nějak dokázat objevení tohoto ducha?“
„Důkazy najdeš sám, Vladimíre, pokud si to budeš přát. Vždyť pro jednoho člověka podstata tohoto jevu bude srozumitelná pouze po několika slovech, pro druhého budou zapotřebí roky a množství příkladů, ale i tehdy třeba nebude chtít pochopit.“
„A současná věda může předložit alespoň nepřímé důkazy toho, o čem mluvíš?“
„Samozřejmě.“
„Jaká věda, biologie, genetika? Musím to vědět, abych jednodušeji hledal důkazy.“
„Jednoduše je najdeš ve fyzice, Vladimíre.“
„Ve fyzice? Co s tím má společného fyzika? Vždyť jsi mluvila o duchovních věcech, tady je zapotřebí ezoterika, ne fyzika.“
„Ve fyzice existuje zákon zachování energie.“
„Co s tím má společného tenhle zákon.“
„V muži se v průběhu sblížení se ženou shromažďuje neobyčejně silná energie a v určitém okamžiku se uskutečňuje její výron. Podle zákona o zachování energie, ona nemůže jen tak beze stopy zmizet, ale může z jednoho stavu přejít do jiného. V tomto případě obrovská energie muže, její bleskurychlý výron vytváří ducha.“
„To je přesvědčivé. Ale zároveň smutné. Kolik vytvořili muži duchů, kteří nenašli své materiální vtělení? Zřejmě mnohém víc, než je lidí na Zemi?“
„Ano, mnohokrát víc.“
„Trápí se nebo zůstávají energií, která nic nechápe?“
„Vlastní city. Jejich trápení je nezměrné.“
„A ti, kteří jsou počatí, ihned začínají cítit své rodiče?“
„Ano, ihned a ve stejné míře otce i matku.
V průběhu devíti měsíců, které dítě žije v mateřském lůně, jej rodiče mohou mnohému naučit. Nic nepotřebuje opakovat dvakrát, informaci, kterou dostává prostřednictvím rodičů, si zapamatovává okamžitě a na celý život.
Otec, jenž má plnohodnotné znalosti, po celých devět měsíců jakoby nosí, vytváří duchovní a intelektuální „Já“ svého dítěte.
Právě on, otec, je zodpovědný za nejvyšší součást člověka a v tomto je jeho role podobná Bohu.
Právě otec rodí duchovní součást člověka. Na celých devět měsíců musí otcové připravovat program vytvářející ducha, povahu a intelekt budoucího člověka.“
„Mluvíš, Anastasie, o programu, o otci, který má plnohodnotné znalosti o procesu výchovy svého dítěte, jež se nachází v mateřském lůně…“
„Nemluvím o výchově dítěte, ale o jeho narození. Otec nevychovává, ale právě rodí druhé nemateriální „Já“ svého budoucího syna nebo dcery.“
„Takový pojem vůbec nemáme. Zřejmě neexistuje. Předpokládá se, že hlavní role otce v narození dítěte končí po jeho početí. Potom otec v lepším případě pomáhá těhotné manželce v domácnosti, zabezpečuje ji vším potřebným.“
„Bohužel se tak ve většině případů stává.“
„Kdo v takovém případě vytváří hlavní duchovní součást člověka, pokud otec nechápe své předurčení?“
„Náhody, nebo někdo jiný, kdo o ní ví a přitom sleduje svůj cíl.“
„Vypadá to, že muži, kteří nejsou obeznámeni s možností plné účasti ve vytváření
svého budoucího dítěte od okamžiku početí, pak vychovávají ne zcela své děti?“
„Bohužel se to často stává.“
Zřejmě jsem začal chápat význam toho, co řekla Anastasia, a na jeho pozadí celou tupost našeho života. Možná, že ke všem sociálním kataklyzmatům dochází právě proto, že my se v drtivé většině o své děti málo zajímáme, dokonce i když se nacházíme vedle nich. Necháváme je na pospas osudu, někomu je odevzdáváme. Ale při rozhovoru s Anastasií mě nezarmoutily společenské poměry, ale osobní. Vyvolaly ve mně velice smutné pocity. Dokonce jsem nechtěl pokračovat v rozhovoru.
„Zbledl jsi, Vladimíre, pohasly ti oči, proč?“ zeptala se Anastasia, když viděla můj stav.
„Nemám sílu o tom mluvit dál, Anastasie.“
„Tuším, co se s tebou děje. Ale bude jednodušší, když mi povíš o příčině svého smutku sám.“
„Není tady o čem vyprávět, bez toho je všechno jasné. Když jsem si uvědomil důležitost tvých informací o rození dětí, zároveň jsem pochopil také to, že jsem se nedostatečně zúčastnil narození své dcery Poliny. Ale tehdy jsme ani já, ani má žena nevěděli, jak je ve skutečnosti třeba přistupovat k narození dítěte. Jenže ty jsi tuto informaci měla, porodila jsi syna, dceru a já jsem zůstal stranou. Věděla jsi o tom, nicméně jsi mi nepověděla zavčas, co má dělat otec. Co víc, pamatuji si, jak jsi říkala, že nějakou dobu vůbec nemám vidět svého syna, dokonce už po jeho narození. Proč jsi to udělala, Anastasie?“
„Ano, říkala jsem ti to, Vladimíre. Ale popřemýšlej sám, čemu bys začal učit syna, kdybys devět měsíců žil po mém boku v tajze? Chceš, abych ti napověděla?“
„Napověz.“
„Vždyť jsi mě v té době žádal, abych opustila svůj rodový palouček v tajze, svůj Prostor Lásky, který vytvářeli už moji rodiče. Chtěl jsi, abych porodila ve městě, v nemocnici. Pak jsi říkal, že našeho syna je potřeba dát do školky a do nejlepší školy, že z něj uděláš podnikatele a bude muset pokračovat ve tvé práci.“
„Ano, říkal jsem to, tehdy jsem mnoho věcí nevěděl. Pak jsem se přece smířil s tím, že do města nemůžeš nebo nechceš, ale stejně jsi mi nenabídla, abych zůstal s tebou v tajze.“
„A kdybych ti to nabídla, zůstal bys?“
„Nevím, možná, že bych zůstal.“
„Co bys tady dělal?“
„Jako všichni, nějakou mužskou práci v hospodářství.“
„Ale vždyť víš, Vladimíre, že žádnou fyzickou pomoc nepotřebuji, tady je všechno připraveno nezištně posloužit: vzduch, voda, zvířata a tráva. Když jsem se ptala, co bys tady dělal, spíš jsem chtěla slyšet to hlavní, na co bys myslel v očekávání syna? Mlčíš. Tvé myšlenky byly přece stejné jako tvá tehdejší slova.
Litoval bys, že se ti nepovedlo přemluvit mě k životu ve městě. Také jsi nosil v hlavě plán, jak mě násilně odvést na porod do města. Je to tak? Přiznej se.“
„Ano, to mě v jednu chvíli napadlo.“
„Teď si představ, Vladimíre, co by pociťoval náš syn při takových myšlenkách jdoucích od otce. Navíc agresivních.“
„Ano, teď to celkem chápu, nebylo by mu dobře. Nicméně je mi smutno, že jsem teď… Vypadá to, že nejsem plnohodnotný otec. A že jsi syna a dceru porodila také jako neplnohodnotné.“
„Věř mi, Vladimíre, nedělej si starosti, nebuď smutný, jsi pro své děti plnohodnotný otec. Také naše děti dostaly všechno v plné míře. Syn je dokonce trochu přetížený informací a citlivostí, můj pradědeček Mojžíš to trochu přehnal, když se jednou neovládl.“
„Ale jakpak? Vždyť jsem nebyl po tvém boku, když jsi byla těhotná, žádný program jsem nevytvářel, u porodu jsem nebyl, své děti jsem nevyzýval, aby se narodily, nicméně, jak to říkáš, jsem zůstal plnohodnotným otcem. Před chvílí jsi dokázala úplný opak.“

_________________
"Je mi ctí, že jsem!"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: JAK MŮŽETE ZVÝŠIT SVÉ VIBRACE
PříspěvekNapsal: úte, 04 zář 2012, 13:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 13 črc 2011, 19:30
Příspěvky: 213
Bydliště: Rokycany
skvělý vzkazík tety Kateřiny :headbang: :hello: :sunny: :flower:

Pusťte se!

Už nějakou dobu sleduji, že i lidé, kteří vnímají, že se tady na Zemi něco děje dlouhou dobu a trpělivě pracovali na sobě a na tom, aby se svět obrátil k lepšímu, najednou ztrácejí naději a motivaci.
Snad je to blížícím se tajuplným datem v prosinci 2012, který nám tu jako odkaz zanechali steří Májové. Na světlo se vyplavují stále nové okolnosti a informace o tom, co se skutečně na světě děje, o různých tajných akcích nejvyšších vlád světa, o utajování důležitých informací, ale i o válečných konfliktech a zvyšování napětí mezi národy i jednotlivci. A najednou slýchám názory, že se to nedá stihnout. Že stejně většina lidí stále nic nechápe, nebo chápat nechce. A i lidé, kteří úkol změnit svět a své vnímání, vzali za své, najednou začínají být nervózní a propadat panice, že to nestihnou, že i na sobě samých stále mají tolik co dělat a že se to prostě nedá zvládnout. Popadá je skepse, marnost a ztrácí naději.: „ Čím jsem dál, tím víc mám pocit, jako bych byl na začátku! Vždyť neumím a nevím vlastně nic! Nedokážu být ve správný čas stoprocentně připravený na to, co přijde. A když tohle cítím já, který tak dlouho na sobě pracuji, tak co potom ti, kteří se teprve začínají probouzet? A kolik je tu ještě těch zcela neprobuzených! “

Všechny tyhle úvahy jsou úplně logické, protože máme mozek, který se nám pořád snaží namluvit, že se v tom našem světě vyzná. Že chápe. Vychází totiž ze starých modelů, které zná a jejichž souvislosti dokáže pochopit.

Jenže to, co se nyní děje, se nedá takhle snadno zařadit a pojmenovat podle toho, co známe z minula. V celém tomhle procesu je nám mozek spíš na překážku. Vypněte mozek, vykašlete se na to, co vám říká rozum váš nebo rozumem psané články o tom, co by se mělo stihnout a co bychom měli dělat. Zaměřte se dovnitř sebe, na své pocity a jen vnímejte. Na Zem přichází stále víc a víc úplně nové energie, která všechno mění stále rychleji. To proto se zdá, že se všechno zhoršuje. Protože prach se zvíří, až když se něco děje. A věřte, děje se to přesně takovou rychlostí, jako má a přesně tím způsobem, jaký je ideální. Jediné, co celý proces může zvrátit, je, když podlehneme skepsi. Když přestaneme věřit a svítit na cestu.

Energie, která přichází právě teď, uvádí všechno do rovnováhy. Je to mazec, protože spousta věcí tady na Zemi v rovnováze nebyla. Ale je to jediná možnost, jak to do rovnováhy dostat. A tahle energie přichází přesně tak, jak má. A den ode dne silněji. To, na co někteří z nás potřebovali desítky let, aby pochopili v souvislostech, dokáží dnešní probouzející se, pochopit během několika dnů anebo hodin. A bude se to stále stupňovat! Ono magické prosincové datum není žádný konec ničeho. Je to jen takový záchytný bod v daleko dlouhodobějším procesu. Je to jen vrchol hory, na kterou je třeba vylézt, abychom zjistili, že ta hora na druhé straně už nevede dolů. Ale v téhle výšce nekonečně pokračuje dál. A my se tam prostě už jen zabydlíme a naučíme se žít v nových podmínkách, v docela jiné úrovni a s úplně novým pohledem na svět.

Říká se, že nejvíc sebevražd dlouhodobě uvězněných vězňů se odehrává jen pár měsíců před jejich propuštěním z vězení. Protože ty už jim připadají neúnosné a nesnesitelné.

Prosím, vydržte, nezmatkujte a neztrácejte víru! Přijměte všechno, co je tady i to, co přichází. Všechno se děje naprosto správně a v ideální čas. Celý problém téhle skepse spočívá v tom, že nežijeme v přítomnosti. Svůj cíl jste si nastavili do budoucnosti: Vyčistit všechny své bloky, naučit se to či ono, myslet pozitivně, žít zdravě, milovat druhé, dosáhnout dokonalosti atd… Zkrátka naše mysl stále uvažuje tak, jak se naučila v minulosti. Až…až…až. Vypněte mysl. A v ten okamžik zmizí minulost i budoucnost a bude jenom to Teď. Ve kterém není žádný cíl. A všechno, o co jste se snažili, bude v ten okamžik tady. Vy už jste dokonalí!!! Vy už jste na té hoře! Jen se stále zuby nehty držíte své představy, že ta hora musí vypadat tak, jak jste znali z minula. Podle obrazu, který vytvořila vaše mysl podle známých starých modelů, jak by měl vypadat ideál. A stále víc a víc se tím dostáváte do stresu.

Vzpomeňte na příběh Budhy. Když se rozhodl dojít k osvícení, odložil svůj majetek, dlouhá léta studoval, učil se u různých mistrů, trénoval všelijaké techniky, držel půsty, to vše kvůli svému cíli, dojít k osvícení. Po mnoha dlouhých letech najednou došel k tomu, že je to všechno marné. Ať se snaží sebevíc, kýžený stav nepřichází. Udělal pro to všechno a ono se nic nestalo. A tak si v okamžiku největšího vyčerpání řekl, že to všechno je k ničemu. Že nic takového, jako je osvícení neexistuje. Přijal ten fakt a rozhodl se, že s tím končí. Sedl si pod strom a do rána byl osvícený.

Přijměte to, co je. Žijte jen teď a tady. Pouze tím, co je. A užívejte si to naplno! Přesně to, co žijeme teď je jediné skutečné! V tom je ta dokonalost! Je ve vás, takových, jací jste právě teď! Uvidíte v tom všem tu neuvěřitelnou nádheru, kterou vám jen do této chvíle zastiňovala vaše mysl. Jakmile to takto pocítíte, rozsvítíte se nádherným světlem, které je nakažlivé. Zažehne v každém okamžiku stovky dalších světel v lidech okolo vás. A ti zase rozžehnou další a další…a najednou ve své vlastní přítomnosti uvidíte svět, ve kterém jste vždycky chtěli žít. On je celou tu dobu tady!!!
Lidé si při loučení obvykle říkají: „Tak ahoj a drž se! „
Raději se loučím slovy: „Tak ahoj a pusť se!“


http://www.tetakaterina.cz/index/1082-pustte-se-.html

Kateřina Pokorná
4.9.2012
www.tetakaterina.cz

Článek je možné šířit.

_________________
"Je mi ctí, že jsem!"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: JAK MŮŽETE ZVÝŠIT SVÉ VIBRACE
PříspěvekNapsal: pon, 17 zář 2012, 22:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 13 črc 2011, 19:30
Příspěvky: 213
Bydliště: Rokycany
Obrázek

:thumbright: :hello: :love3: :sunny: :flower:

_________________
"Je mi ctí, že jsem!"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz