Léčitelská poradna

Léčba rakoviny

Zde je odkaz na velmi podnětné video.

V případě nádorových onemocnění je třeba v první řadě zajistit organismu dostatek minerálů a vitamínů v těle, které se si tímto problémem dokáží samy poradit.
Je tedy třeba hlavně doplnit ve velkých dávkách zinek. Je vhodné koupit silnější, je ho třeba brát až 150mg denně. Je třeba ho nezapíjet!!!! ale zajídat, aby se z těla nevyloučil. K tomu, aby se správně navázal, denně brát 60 tisíc mj. vitamínu A. To vše po dobu 8 týdnů. Tělo si pak samo dokáže vytvořit dostatek obranných látek, aby boj s touto nemocí vyhrálo. A dostatek zinku a vitamínu A je i jako prevence jedinou účinnou obranou proti rakovině.

K této léčbě v případě nádorů pak doporučuji současně i užívat následující přírodní chemoterapii:
3 díly javorového sirupu nalijete do kastrolku a vložíte do vodní lázně (větší kastrol s vodou) a zahříváte tak, aby teplota sirupu nepřesáhla 40°C. Do horkého sirupu pak vmícháte 1 díl čisté jedlé sody bez jakýchkoli chemických přídavků. Pozor, směs prudce vypění. Míchejte až se soda v sirupu rozpustí.

Při nádorovém onemocnění užívejte první tři dny 5x denně 1 lžičku směsi a další týden pak 3x denně po jedné lžičce. Tato dávka obvykle vystačí k absolutnímu vymizení nádoru. Je možné užívat i preventivně.

Tato léčba je založena na tom, že rakovinové buňky milují cukr, který do sebe vtahují. Javorový sirup obsahuje čistou glukózu, takže tuhle podmínku dokonale splňuje. Tak se látka dostane přesně do centra nádoru. Jedlá soda pak dokáže díky obrovskému obsahu kyslíku rakovinový nádor doslova rozbít zevnitř. A to už během prvních tří dnů. Dochází tak k naprosté likvidaci nádoru v jakémkoli stádiu, tedy i v konečné fázi rakoviny.

Tento recept jsem měla možnost ověřit osobně a mám mnoho zpětných vazeb těch, kteří jej užívali a mohu jej vřele doporučit jako skutečně funkční.

Pokud člověk užívá javorový sirup se sodou, nelekněte se různých reakcí těla. V místě nádorů můžete cítit různé reakce. Jako praskání, lupání ap. A tělo může tyto "rozstřelené" buňky i někudy vylučovat i s krví z těla ven, což se může projevit jako zvracení, vykašlávání krve, nebo vylučování krve jinými otvory v těle. To vše je v této fázi naprosto normální.


Ale v první řadě úspěch této léčebné metody, stejně jako jakékoli jiné, závisí na tom, nakolik pochopíme příčinu své nemoci, pochopíme její souvislosti s naším životem a změníme své myšlení. Pokud budeme užívat jakýkoli lék a nadále budeme plní strachu, nenávisti a nepřijímání a nic ve svém životě nezměníme, těžko může k uzdravení dojít.
Kateřina

Dotaz:
Dobrý den,
na Vašich stránkách (a nejen na nich) jsem se dočetla o možnosti léčení rakoviny javor.sirupem a sodou. V některých článcích ale poukazují, že pokud se dávkuje špatně - tedy hladina pH se změní pouze trochu, může to vést k opačné reakci - tedy zhoršení stavu. Mám teď tedy velké dilema, zda zahájit u svého otce léčbu touto směsí, abych mu snad ještě nepřihoršila. Přečetla jsem toho o tom hodně- a někde i psali, že je třeba měřit pH moči.
V.

Odpověď Tety Kateřiny:
Dobrý den,
Informaci o možnosti " špatného dávkování" jsem testovala a ukazuje se mi, že to je nesmysl. Potvrzuje to i to, jaké zpětné zkušenosti mi lidé, kteří touto léčbou prošli, píší. Jde skutečně o přírodní prostředek, který nemůže nijak uškodit a dá se brát i preventivně. Někdy skutečně mohou být reakce na braní prostředku výrazné...protože nádor se tím vlastně zevnitř rozstřelí a někdy může dojít k bolestivosti v daném místě nebo pocitům "praskání" a podle místa, kde nádor je, i k přechodnému krvácení z postiženého místa. Protože zkrátka to někudy musí odejít. To ale nejde o zhoršení, ale naopak o likvidaci nádoru.
Hezký den.
Kateřina


Komentář lékaře:
Přestože nejsem nemocný rakovinou a jsem lékař, který se snaží pomoci mnoha lidem s touto nemocí, chtěl bych reagovat na dotaz, co dělat, když se jedná o pacienta diabetika.
V žádném případě tato dávka cukru nemůže vyvolat záchvat, každý diabetik přijímá cukr v potravinách, takže moje odpověď je, klidně ˇať užívá tuto recepturu, souhlasím s tím, že odkyselování touto formu je velmi účinné.
pokud se vám podaří sehnat steavii, přidejte, u diabetiků výrazně zlepší hospodaření s cukrem a tím zabrání jakékoliv dekompenzaci cukrovky javorovým sirupem.

Zdroj:
(Comment od Radan Time 2. 11. 2011)
http://www.stesticko.cz/casopis/leceni/leceni-rakoviny-javorovym-sirupem-a-jedlou-sodou/230/


Dotaz:
Dobrý den,
na Vašich stránkách jsem našla návod na léčbu rakoviny.
Rozhodla jsem se to vyzkoušet. Píšete, že s tím máte osobní zkušenosti.
Ráda bych se tedy zeptala:
Jakou stravou jste doprovázela léčbu a jak jste přecházela na obvyklejší
režim (měřila jste si třeba každý den ph)?
Pro mě je strava už dlouho extrémně hodně důležitá, jsem hodně sensitivní,
a vlastně už od nového roku 2013, kdy jsem začala cítit energii potravin,
mám problém s tím, co jíst ... zvlášť co se týče pečiva...
Měla jste nějaký speciální pitný režim? Čemu jste se vyhýbala?
Jedla jste ovoce?
Dneska je neděle a sehnala jsem jen javorový sirup, který
není úplně čistý, je v něm pridaný cukr, přesto jsem se rozhodla,
že metodu vyzkouším a zítra si asi koupím čistý 100% ...
Vaši odpověď budu brát jako velice cennou inspiraci, protože vím,
že vše je velmi individuální....
Děkuji.

Kateřina:
Tenhle recept jsem osobně ověřila na několika pacientech, sama jsem ho užívala jen preventivně.
Také jsme ho konzultovala s několika lékaři.
Není třeba mít při jeho užívání žádný strach a netřeba nic důležitého u toho řešit. Vše v něm obsažené, je na přírodní bázi a tělo je na takové látky bez potíží připraveno. Nemusí se tedy nijak dopředu a ni potom přizpůsobovat strava, ani měřit ph. Je doporučeno při tom vyhnout se jiným potravinám, které obsahují příliš cukru. Ale zažila jsem i případ, kdy ani to pacient vůbec neřešil a přesto to udělalo, co mělo a došlo k uzdravení. On se ten cukr na to prostě taky naváže a je to v pořádku. Stravu tedy není třeba nijak specielně hlídat.
Pokud jste sehnala sirup s přídavkem cukru, problém by tedy taky neměl být. Jde jen o to, aby byl i ten cukr přírodní. Tedy aby v něm nebyla žádná chemie. Javorový sirup je sladký, protože obsahuje čistou glukózu, která se vstřebává rychleji než běžné cukry. A to je právě ideální. Protože rakovinové buňky právě tohle k životu potřebují a natahují cukr do sebe. Jedlá soda pak způsobí, že tu postiženou buňku vlastně rozstřelí zevnitř.
Pravda je, že strava má vliv na naše zdraví a rychlost uzdravování.
Upřímně..kdybych se dostala osobně do situace, že bych tento problém musela řešit sama, řešila bych to formou 21 denní hladovky, kdy bych pila pouze vodu a během její ho začátku využívala javorový sirup se sodou. Protože touto cestou bych pro to udělala skutečně maximum. Pak by bylo vhodné na hladovku tělo připravit. Dva dny předem je třeba jíst pouze zeleninu a vynechat maso a v průběhu půstu provádět denně klystýry a po skončení hladovky bych se pak opatrně vrátila k běžné stravě.
Tělo ve stavu půstu má tendenci zbavit se všech nemocí a škodlivin v těle tím, že je samo stráví.

Dotaz:
Vážená paní,
četl jsem Váš článek o léčbě nádorů javorovým sirupem a sodou. Chtěl bych vědět zda je léčebný účinek tak velký a co je na tom pravdy. Děkuji předem za odpověď.
S přáním hezkého dne
J.

Odpověď Kateřiny:
Dobrý den,
nejsem bohužel léčitel těla, pouze předávám získané informace. Vše, co o této léčbě vím, mám uvedeno na webu. Takže nějakou studii, kolika procentům to pomůže, bohužel nemám. Mám jen zpětné vazby mnoha lidí, kterým tato léčba zázračně pomohla, ale i těch, u kterých prostě nezabrala. Každopádně tato léčba je přírodní a ublížit to nikomu nemůže, takže za zkoušku to rozhodně stojí.
Ono je to u nádorů především o pochopení jistých souvislostí ve svém životě, myšlenek a vzorců a postojů v životě, které ten člověk dlouhodobě používal a kterých je třeba se zbavit nebo je změnit. Jakmile k tomuto pochopení a změně dojde, pak tento recept jako podpůrný prostředek je to nejlepší, co znám. Ale rakovina je prostě zpráva. Informace o tom, že mám něco ve svém životě změnit. Pokud k tomu nedojde, žádný lék to za nás neudělá.
Přeji krásný den.
Kateřina

Další komentáře a články:

Lze rakovinu vyléčit práškem do pečiva a javorovým sirupem?
Očividně ano. Tato informace probleskla novinovými titulky, ale stejně tak rychle byla potlačena. Léčba popularizovaná Jimem Kelmunem, důchodcem žijícím v Asheville v Severní Karolíně, znamená skutečný průlom. Říká: „Podal jsem tu směs více než 200 pacientům, u nichž diagnostikovali rakovinou v konečném stádiu. Z toho 185 lidí pak kupodivu žilo ještě 15 a více let – a téměř polovina se rakoviny úplně zbavila.“
Vypadá to jednoduché až k pláči, ale tato prostá léčba zažívací sodou a javorovým sirupem je nesmírně účinná přírodní chemoterapie, která velmi efektivně hubí rakovinné buňky. Přitom zcela postrádá brutální vedlejší účinky provázející většinu nesrovnatelně méně efektivních „standardních“ chemoterapeutických metod. Za tepla vytvořená směs chemicky čisté jedlé sody (hydrogenuhličitan sodný; NaHCO3) a javorového sirupu je velmi efektivní prostředek proti všem druhům rakoviny. Ohřátím se na sebe pevně navážou molekuly sody a javorového sirupu, a takto vybavená glukóza může zamířit k rakovinovým buňkám. Rakovinové buňky prostě milují cukr, který přímo nezřízeně hltají. V tomto případě je ale na molekuly cukru navázaná silně zásaditá sodíková sloučenina! Kyselé rakovinové buňky absorbují s cukrem i sodu, a to je jejich zkáza...
Recept: Javorový sirup a jedlá soda
3 díly javorového sirupu a jeden díl jedlé sody ( soda bicarbona ) smísit ( např. 15 lžiček sirupu a pět lžiček sody ) a promíchat,dát poté v kastrůlku na sporák,zahřívat 5 minut nepříliš silně aby teplota sirupu nepřesáhla 40°C ,dokud směs poněkud nezahoustne.Na počátku může být užíváno častěji,např.3x denně jedna čajová lžička.Jinak stačí brát 1 čajovou lžičku 1x denně,dlouhodobě.Může být rozpuštěna ve vodě nebo třeba namazána na chléb.Javorový sirup může být případně dočasně nahrazen medem.Obecně platí: nejíst jinak žádný cukr v nápojích ani v pokrmech,s výjimkou trošky ovoce.Tato léčba je založena na tom, že rakovinové buňky milují cukr, který do sebe vtahují. Javorový sirup obsahuje čistou glukózu, takže tuhle podmínku dokonale splňuje. Tak se látka dostane přesně do centra nádoru. Jedlá soda pak dokáže díky obrovskému obsahu kyslíku rakovinový nádor doslova rozbít zevnitř. A to už během prvních tří dnů. Dochází tak k naprosté likvidaci nádoru v jakémkoli stádiu, tedy i v konečné fázi rakoviny.

Rakovina není nemoc,ale přírodou řízené prodloužení života. Rakovina není nic víc než poslední projev extrémního překyselení organismu a toxicity tělesných tekutin a tkání.Za těchto podmínek a při dysfunkci imunitního systému by tělo předčasně zemřelo.Proto na svou ochranu moudře začne shromažďovat vnitřní toxiny,obalovat je oslabenou super-kyselou tkání a zapouzdří je pod nepropustnou ochrannou vrstvou.,aby zabránilo jejich dalšímu šíření.S tímto důvtipným řešením obdrží majitel smlouvu na delší život.My ovšem tomuto procesu říkáme choroba.Tělo vytvoří tumor proto,aby potlačilo a uklidilo jedy,které nemůže jinak vyloučit a prodloužilo si život na tak dlouho,jak jen je možné,poskytujíc svému majiteli dostatek času na k eliminaci interní toxicity.Metastázy jsou poslední pokus těla ke své záchraně.Jestliže je tato interní toxicita úspěšně potlačena ,tělo postupně bezpečně odstraní všechny nádory a navrátí se mu zdraví.Pokud tento proces není úspěšný,osud majitele těla je definitivně určen a umírá- ne na rakovinu,ale na extrémně jedovaté léčebné postupy,intenzivní emoční zhroucení,zoufalství a stres.
Zkuste své tělo z celého srdce co nejvíce milovat a co nejdříve začněte s detoxikací.Konec zhoubné rakoviny ! Určeno pro všechny pacienty.

Dobrý den všem,
Jsem přesvědčen, že člověk by měl znát své tělo a způsob jak se o něho zodpovědně starat a jak jej i účinně ochraňovat.

Poté co můj blízký příbuzný byl operován s rakovinou tl. střeva jsem začal intenzivně pátrat po způsobu léčby této zhoubné choroby, která by bezpečně a jistě zahubila tento nevítaný organismus v lidském těle. Náhodou jsem objevil naprosto fantastickou možnost rychlé a zcela bezbolestné léčby rakoviny všech druhů a to jednoduchou a dostupnou cestou pro všechny pacienty.

Italský doktor onkolog Dr. Simoncini (www.curenaturalicancro.com) s úspěchem již řadu let používá pro úplné vyléčení pacientů a tedy zahubení rakoviny v lidském těle jedlou sodu (soda bicarbona), která již po několika dnech či týdnech užívání prokazatelně bezezbytku umoří a zcela zahubí veškeré rakovinové nádory v lidském těle. Je to dáno faktem, že rakovina - jinak pandemická houba či plíseň rodu Candida, obecně miluje kyselé prostředí a v něm také prosperuje a hojně bují, naopak zásadité prostředí jí moří a ničí. Doktor Simoncini jednoznačně označil rakovinu za parazitickou houbu, která nejprve kolonizuje hostitelský organizmus oslabením jeho imunity dále se vyvíjí a vytváří v těle nádory (thumory). Všechny nádory a nálezy rakoviny v těle mají bílou barvu, tedy nikoliv barvu tělesné tekutiny-krve jako ostatní přirozené lidské tkáně. Jedná se tedy o parazitickou houbu nejobecněji rodu Candida albicans, které svědčí především kyselé prostředí a její progrese a přežití může být jednoduše úplně potlačeno zásaditou látkou v těle, tak, že pacienta s rakovinou dostaneme do zásaditého pH stavu jeho tělesné konstituce. A právě soda bicarbona s rakovinou takto zatočit dokáže, jsou doloženy a vědecky prokázány mnohé případy vyléčení a je možné je shlédnout na YouTube, tedy příklady „zázračného“ úplného vyléčení těžkých rakovinových nádorů po pouhém užívání obyčejné jedlé sody – a to dvou až tří nápojů denně po jedné až dvou lžičkách sody s vodou a lžičkou melasy, vyléčení z rakoviny proběhlo za pouhých několik dní !!! (Viz internet odkaz níže).

Mimo jiné dalším velkým bojovníkem proti rakovině je vědeckými výzkumy prokázaný účinek vitamínu B17, který se nachází například v jadérkách jablek nebo v pšeničných travách, viz odkaz níže.

Proto máte-li v okolí někoho s tímto postižením a s prokázanou diagnózou

rakovinového nádoru jakéhokoliv stupně a jakkoliv beznadějného rozsahu, neváhejte v zájmu jeho vyléčení a záchrany jeho života použít tento účinný prostředek, nejlépe samozřejmě pod lékařským dohledem, na zahubení rakoviny v těle a tak úplné záchrany nemocného a to bez chemoterapie či ozařování nebo i chirurgického zákroku !!!

Rád bych, aby zde bylo chápáno, že tento článek není prvotně a v ničem zaměřen proti moderní vědě a jejím technickým metodám léčby rakoviny, nicméně pravdou zůstává, že současná medicinální praxe nechce příliš naslouchat zjevným důkazům o této jednoduché a velmi účinné léčbě rakoviny pomocí jedlé sody, jako by pod rouškou omámení ze své technologické dovednosti nebo snad z obav z chování velkých farmaceutických oligarchií ?!! Ať je tomu jak koliv, jde zde především o naše zdraví a né o prestiž či kariéru nebo případně o honosné výnosy lékárenských společností a my se tak tedy můžeme svobodně podílet na prostém zázraku svého vyléčení. Vždyť právo na informaci o léku a na léčbu, která uzdravuje má každý z nás bez vyjímky a neměla by tato skutečnost být nikomu zamlčena.

Přeposílám tedy všem níže odkazy na důkazy a videa a na internetové stránky, které pojednávají o tomto způsobu léčby rakoviny a současně prosím a žádám všechny lidi, kteří mají v sobě čest a úctu k životu, aby zaslali a rozšířili tyto životně důležité informace co nejvíce lidem a známým tak, aby bolest, pláč a beznaděj mohly konečně ustoupit z lidských životů a zase jednou mohla zářit lidská naděje, radost a prosté štěstí.

S přáním brzkého vyléčení a všeho dobrého
Ondřej L. / v případě vašich dotazů pište na: garamiel@seznam.cz
v Praze dne 14.11.2011

"Věnováno všem těm, kteří onemocněli touto smrtící chorobou".

Odkazy na internetové stránky:

▪ TV beseda s doktorem T.Simoncinim, kde hovoří o povaze rakovinového nádoru a jeho bujení a současně o jeho léčbě:

Cancer and sodium bicarbonate – Dr.T.Simoncini -

http://www.youtube.com/watch?v=Q1uC3ZNwTxI&feature=related


www.curenaturalicancro.comhttp://www.curenaturalicancro.com/video-simoncini.html▪ a jeho kniha: Cancer is a fungus (Rakovina je houba)
www.cancerisafungus.com/cancer- therapy-prologue/
Dr.T.Simoncinihttp://www.curenaturalicancro.com/my-book-cancer-is-a-fungus.html


▪ Video: Rakovina – zakázané léky -

http://www.curenaturalicancro.com/video-fungal-hypothesis-1.html


▪ Candida rakovina a NaHCO3. Souhrn léčby hydrogenuhličitanem sodným -

http://www.curenaturalicancro.com/summary-whole-therapy.html▪ Every cancer can be cured in weeks / Každá rakovina může být vyléčena během jednoho týdne -

www.youtube.com/watch?v=4Ed7WmIEJYU&feature=related

▪ Muž, který se vyléčil z rakoviny prostaty IV. stupně za několik dní

užíváním jedlé sody: BAKING SODA Kills CANCER,2of2 Matches NC Dr 30years ago.Cured his CANCER 5 days -

www.youtube.com/watch?v=Grtrm8tk4d4&feature=relatedelated▪ kniha z r.2011 pojednávající o vlivu a vlastnostech vitamínu B17: Svět bez rakoviny - Příběh vitaminu B17. -

http://www.dobre-knihy.cz/ucebnice/medicina-a-zdravotnictvi/svet-bez-rakoviny-pribeh-vitaminu-b17.html

▪ Strava v boji s rakovinou:

Top Ten Cancer Fighting Foods. -

http://www.youtube.com/watch?v=8ZIAcc1FNlA&feature=related

Top Cancer Fighting Super Foods! http://www.youtube.com/watch?v=7eYOmhc8oQU&feature=related


LÉČBA RAKOVINY DR. BUDWIGOVÉ

http://svobodnenoviny.eu/vyrobte-si-lek-na-rakovinu-doma-v-mixeru-lecba-prumyslem-smrti-tedy-farmaceutickym-vas-jen-zabije/


 

« Zpět