Vaše dotazy

Odkud jsou Vaše informace o Majském kalendáři?

Dotaz:
Zdravím,
před chvílí jsem dočetl stránku o mayském kalendáři a vysvětlení k onomu datu 21.12:2012. Bral jsem to jedním dechem,..neuvěřitelné.
Zajímal by mne původ tohoto vysvětlení, odkud to přišlo..? Je totiž zajímavý, ale hlavně se shoduje s tím, co tuším, že se stane onoho data. Strašně mne dostal článek o převaděčích,...jako bych četl o sobě. Jak poznám, jestli jsem (nejsem) převaděč??...mám dojem, že to fyzicky poznat asi nepůjde, že se bude jednat o duševní identifikaci. Mám už nějakej pátek za sebou, ale pořád se tak nějak hledám nebo hledám smysl bytí a žití. Jisté odpovědi už jsem našel, ale některé ještě ne.(třeba to časem přijde) Neozval se Vám někdo nebo nevíte o někom, kdo je převaděč?...docela rád bych zjistil, jestli zaznamenává taky v poslední době tolik neviditelných aktivit jako já.
T.

Odpověď:
Hezký den,
Těžko se dá popsat, odkud výklad Majského kalendáře přišel... nějak se mi poskládaly souvislosti z informací, které jsem měla, v noci se mi zdál jakýsi sen a ráno jsem všemu porozuměla a zapadlo mi to do všech těch informací, co už jsem měla.
Pokud jde o ty převaděče, je jich stále víc, ale jejich jména už nesbírám...protože i sama jsem už celé to "převaděčství" přehodnotila tak, jak popisuji v článku "Nové informace o transformaci a převaděčích".

Nejde tedy o žádné vybrané jedince, ale převaděčem se může stát kdokoli, kdo pochopí souvislosti natolik, že dokáže natrvalo setrvat v přítomném okamžiku a tím bude šířit potřebnou energii pro ostatní jen tím, že Jsou. Takových lidí je den ode dne víc a jediné, co mají za úkol je, zpracovat si sami sebe natolik, aby vlastně nemuseli dělat vůbec nic...a ono to tím celé vlastně proběhne docela samo. :-)

Ale pokud cítíte, že byste to celé rád zkonzultoval, napište třeba na fórum, on se jistě někdo s podobnými zkušenostmi ozve. Jinak celý ten proces, jak na to, aby člověk v přítomnosti byl schopen setrvat, učím a vysvětluji na svém semináři Probuzení.

Kateřina
 

« Zpět