Kartáři a věštci

Kartáři a věštci

Zde uvádím ověřené kartáře, kartářky, věštce a věštkyně, které mohu doporučit z vlastní a nebo Vaší zkušenosti.
A ještě jedno mé doporučení: čím více informací o svém problému kartářům sdělíte, tím lépe Vám budou moci poradit a Váš problém hlouběji probrat.

Pan Marian

Provádí výklady karet v oblasti Tábora, Mladé Vožice a okolí buď osobně po domluvě, nebo také na dálku, a posílá je po domluvě poštou nebo e-mailem, nejpozději do týdne.
Může provést výklad podle vašeho přání. Celkový, který obsahuje minulost, přítomnost i budoucnost, vyložit může na vztah, na práci, na určitý problém nebo rozhodnutí atd.
více »

Karel Zicho- Čtení z ruky

Karel Zicho , kterého osobně znám velice ho doporučuji, se zabývá převážně čtením z ruky , kdy linie čar napovídají kudy se ubírá náš život. Zdraví, lásky, děti a také překážky, které nás potkávají. více »

Maya a Jonáš

Kartářka a léčitel:
- možnost objednat si písemný výklad karet na 2 roky
- expres velký výklad do 2 dnů
- výklad karet přes telefon a ICQ více »

Kartářka Terezie

Věří, že svoji budoucnost si vytváříme každým okamžikem sami a na tom jsou založeny její intuitivní konzultace a výklady z karet. Skrze ně pomáhá lidem spatřit možnosti a cesty, jak naplnit jejich osobní příběh. K výkladu je možné objednat energetický obrázek na míru, který posílí potřebné oblasti života klienta. Výklady provádí Terezie osobně ve Vrchlabí. Online se lze spojit přes skype nebo přes email terezie.liliana@gmail.com. Telefonické objednání na čísle 604 321 217.


Pavelka Petr- Doporučeno Vámi

Dobrý den paní Kateřino,

chtěla bych moc poděkovat za Vaše stránky, líbí a fandím, jsem moc ráda, že jsem na Vás narazila.

Proč píšu, chvalná odezva je příjemná a ráda bych touto cestou vychválila i jednoho úžasného člověka, muže z Liberce.
Je to VĚŠTEC s velkým V. Tuto schopnost dostal snad od "těch nahoře," protože mi obrátil můj vzdušný život naruby.Samozřejmě v dobrém slova smyslu,i když to nebylo hned snadné vše s lehkostí pojmout.

Jeho práce obsahuje věštění z karet klasických, komplexní numerologický rozbor, vytvoření mandal Vám na míru. Ceny jsou velmi rozumné, 250Kč za výklad. Věnuje se důsledně všem Vašim otázkám, podpora i osobní konzultace.Za celý "věštecký balíček s numerologií" jsem získala posilující mandalu pro mou osobu zdarma.

Byla jsem i u jiných věštců, byla a vlastně nikdy pořádně nedostala,to co jsem potřebovala.PRAVDU a hlavně profesionální zacházení.


Věštec, numerolog, barevná psychologie, kreslíř mandal
Pavelka Petr
Liberec
tel. 722 487 148
e- mail: esoterias@centrum.cz


Hodně úspěchů v započaté činnosti s pozdravem Anička

Paní Sandra-doporučeno Vámi

Dobrý den,

našla jsem Vaše stránky. Nejdříve bych Vám je chtěla pochválit. Jsou zajímavé a určitě pomohou mnoha lidem co hledají pomoc. Chtěla jsem Vám napsat kontakt na léčitele Jonáše, nicméně ten už máte. Navíc vám mohu nabídnout doporučení na kartářku Sandru, tu jsem tam nenašla. Chodím k ní už pravidelně. Při prvním výkladu mi velmi pomohla, byla jsem i u jiných kartářek ale ty mi jen řekli že můj vztah skončí. Pak jsem narazila ale na paní Sandru a ta viděla že se to vyvíjí k rozchodu ale také se zaměřila na to proč, co máme napravit aby jsme se tomuto vyhnuli. Partnerství jsme zachránili a jsme prozatím stále spolu. Líbí se mi u ní, že vidí nejen vše co se děje v přítomnosti, ale proč se to děje, co máme změnit aby jsme to zlepšili a vyhnuli se tomu a podobně. Pomohla mi už hodněkrát najít směr a už bych ani k jiné kartářce po zkušenostech s nimi nešla. Velice doporučuji a pana Jonáše také S tím jsem taky velmi spokojena, jen už tam kontakt na něj je.

Kontakt na Sandru: http://www.vyklad-karet.euweb.cz/ Budu ráda, když někomu ten kontakt pomůže.

S přátelským pozdravem Málerová.

Paní Dana

Je z Prahy a výklady karet dělá osobně. Výklad trvá přibližně hodinu a paní Dana každému přidává "kouzelný kamínek" jen pro něj. Nikoho nestraší, vždy se snaží povzbudit. Cena výkladu: 300,- Kč.
tel.: 728 050 130

Paní Marga

Kartářka z Chebu, pracuje pouze při osobním kontaktu.
Hodinový výklad: 500,- Kč.
tel.: 723 891 932